Παναιτωλικός - Αστέρας Τρίπολης 1-1

Έμειναν στο 1-1 Παναιτωλικός και Αστέρας Τρίπολης, με τον τερματοφύλακα των γηπεδούχων Δημήτρη Κυριακίδη να είναι ο πρωταγωνιστής της αναμέτρησης.

Μετά από ένα πολύ κακό πρώτο ημίχρονο, Παναιτωλικός και Αστέρας πήγαν στα αποδυτήρια για τα πρώτα 45 λεπτά με τους γηπεδούχους να προηγούνται στο σκορ με 1-0 χάρη σε απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ρέι από το 4'. Με τον ίδιο τρόπο ισοφάρισε ο Αστέρας στο δεύτερο μέρος, χάρη στην εκτελεστική δεινότητα του Μάσα στο 69', για το τελικό 1-1 στο Αγρίνιο.

Παναιτωλικός (Χάβος): Κυριακίδης, Μύγας (64' Παπάζογλου), Κούσας, Μιγκέλ Ροντρίγκες, Τσοκάνης, Μπράβο, Μάρκος Πάουλο, Ρέι, Λόπες, Βασιλούδης (55' Μάκος), Παπαδόπουλος (73' Μαρκόβσκι).

Αστέρας (Βεργέτης): Ντοναρούμα, Μπέρτος, Γκαϊντούτσεκ (46' Τριανταφυλλόπουλος), Σέλιν, Γιαννούλης, Τσουκαλάς, Ιγκλέσιας (70' Χαμντανί), Μάσα, Φαρίνια (75' Τσιλιανίδης), Ιωαννίδης, Μανιάς.