Ισοπαλία για την Μάνδρα

Ισόπαλη με σκορ 1-1 αναδείχθηκε η ομάδα της Μάνδρας στην έδρα των Χαλκιάδων για την 2η αγωνιστική του 1ου ομίλου της Γ' ΕΠΣΛ.

Μια ισοπαλία η οποία συνοδεύτηκε με πολλά παράπονα για την ομάδα του Φώτη Γρηγοριάδη η οποία αμφισβητεί το πέναλτι με το οποίο έγινε το 1-1 στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης.

Η Μάνδρα αν και προηγήθηκε στο 65' από απευθείας εκτέλεση φάουλ του Καλφούτζου και να χάσει εν συνεχεία ευκαιρίες με τον σκόρερ του 0-1 και με τον Παπαδόπουλο Γ. για να δεχτεί τελικώς την ισοφάριση στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων με πέναλτι το οποίο αμφισβήτησαν καθώς ο διαιτητής έδειξε κόρνερ, αλλά από παρέμβαση του επόπτη δόθηκε πέναλτι από το οποίο προήλθε και το 1-1.

ΑΕ Μάνδρας (Φώτης Γρηγοριάδης): Ζουμπουλίδης, Σοφιατζίδης, Φονιάς, Καδόγλου Γ., Μπακογιάννης, Φωτάκης (83' Τσολακίδης), Τσούτσας, Παπαδόπουλος Γ., Παπαδόπουλος Μ., Καλφούτζος (87' Καδόγλου Χ.), Φασούλας.