Βαθμολογία

Πρόγραμμα αγώνων και διαιτητές ΕΠΣΛ

Ανακοινώθηκε από την Γραμματεία της ΕΠΣΛ, το πρόγραμμα καθώς επίσης και οι διαιτητές των αναμετρήσεων για όλες τις κατηγορίες ΕΠΣΛ, το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.

Σάββατο 05 Απριλίου 2014 (17:00)

Β’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)

Πανιώνιος-Ναρθάκι (Τσιτρούλης, Χατζηλιώντας, Αθανασούλας)

Κυριακή 06 Απριλίου 2014 (11:00)

Β’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)

Αστέρας Μελισσοχωρίου-Προοδευτική Ανάβρας (Γκόγκος, Αρχοντής, Καρδούλας)

Αναγέννηση Πουρναρίου-Πρωτέας Αχιλλείου (Κοτούμπας Δ., Δημόπουλος, Παστάκας)

Ελευθεριακός-Λάρισα 2012 (Ευστρατίου, Ντελέζος Ι., Μιμούλης)

Όλυμπος Αιγάνης-Θερμαϊκός Στομίου (Τσακνάκης, Ντελέζος Θ., Κόκκας)

ΑΕ Λύκων-Ολυμπιακός Χειμαδίου (γήπεδο Κουλουρίου)(Σκέτος, Κουμάρογλου, Φακής)

Ομόνοια-Χείμαρρος Μαρμαρίνης (Βασιλός, Δημήρης, Καραγιάννης Χρ.)

ΠΑΟ Καλαμακίου-ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου (Ρεντόπουλος, Νίκζας, Μακρής)

Κυριακή 06 Απριλίου 2014 (17:00)

Α1’ ΕΠΣΛ

Συκέα-Αστραπή Νέας Πολιτείας (Μαστοροδήμος, Ρεντόπουλος, Αρχοντής)

Νέα Νίκη Νίκης-Δολιχιακός (Βλιώρας, Πατέτσος, Ντελέζος Ι.)

Τοξότης-Βούναινα (γήπεδο Κουκουλίτσιου-Μουσιάρη)(Τσιτσανούδης, Καρακώστας, Γρηγοριάδης)

Λαρισαϊκός-Δάφνη Γλαύκης (γήπεδο Βιολογικού)(Τζήλος, Νίκζας, Βασιλός)

Άρης Κουλουρίου-Αναγέννηση Φαρσάλων: 0-3 άνευ αγώνα

Βουκεφάλας-Ροδιακός (γήπεδο Γ. Μητσιμπόνα Α’)(Κακάνης, Μακρής, Θωμάς)

Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων-Δαμασιακός (Δρυστέλλας, Πιτσαρή, Τσακνάκης)

Κίσσαβος Συκουρίου-Δόξα Ραχούλας (Γεωργίου, Γκαρέλης, Τσακνάκη Δ.)

Αετός Αμυγδαλέας-Δήμητρα Αγιάς (Σάρρος, Ντούρμα Σ., Καραθάνος)

Β’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)

Λάρισα ’88-Μελία (Κυρίτσης, Γκαραβέλης, Διαμαντής Χ.)

Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων-Ατρόμητος Βαμβακούς (Καραγιάννης Χρ., Δεληγιάννη Ε., Δημήρης)

Αστέρας Νέου Περιβολίου-Κυψέλη (Αναστασίου Γ., Κωτσόπουλος, Κόκκας)

Σταυραετός Σταυρού-Απόλλων Βρυσιών (Καραμούστος, Παπαχατζής, Καλισόπουλος)

Νέες Καρυές-Δόξα Αρμενίου (Κορέστης, Δημόπουλος, Κοτρώτσιος)

Ακαδημία Αχιλλέα Φαρσάλων-Ατρόμητοι/Θύελλα (Τσιτσιρίκας, Γκρέτσης, Ντανταλής)

Β’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)

Χαραυγή-Ατρόμητος Δασοχωρίου (Αγγελούλης, Φακής, Καραμαγκιόλας)

Θύελλα Μεγάλου Ελευθεροχωρίου-Όλυμπος Γόννων (Κοντοβασίλης Γ., Ευστρατίου, Ντελέζος Θ.)

Αστέρας Τυρνάβου-Πελασγιώτιδα (Κουρδής, Κοτούμπας Δ., Γκόγκος)

Δευκαλίων Κρανιάς-Σ.Σ. Ραψάνης (Κεραμίδας, Τάνας, Νάκας)

Ηρακλής Πλατανουλίων-Όλυμπος Καρυάς (Ζαχαρός, Καλαϊτζαντωνάκης, Καλορογιάννης)

Προοδευτική Βερδικούσιας-Ακαδημία Τυρνάβου (Γιάντσης, Κοτούμπας Ν., Κοντοβασίλης Ν.)

Αστραπή Δελερίων-Ανθούπολη (Λυτροσυγκούνης, Λάκης, Τέγος Αθ.)

Γ’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)

Μαυροβούνι-Μυραϊκός Μύρων (Μιμούλης, Γκανάτσιου, Μπούτος)

Δόξα Υπέρειας-Ελευθεραί (Καρβουνιάρης, Παράσχος, Τέγος Δ.)

Κοιλάδα-Άρης Διλόφου Φαρσάλων (Κουμάρογλου, Τσιρογιάννης, Ντούρμα Β.)

Ολυμπιακός Αμπελιάς-Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων (Καρδούλας, Μπέλτσιος, Στεργιακούλης)

Άρης Χαράς-Ζωοδόχος Πηγή (Ντίνου, Ρουπέλας, Κουκούλης)