![](/Uploads/2023/1/a1f7decdf88085eddab3d29fb6b07b9a_316812535_6010519368958439_6323641004467438402_n.jpg)
Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του Ηρακλή Λάρισας για το εντός έδρας παιχνίδι στο AEL FC ARENA (4/1 – 14:45) για την 9η αγωνιστική της Super League 2 (Α’ Όμιλος) κόντρα στον Θεσπρωτό.
Ο τεχνικός μας κ. Χρήστος Χατζηλιάδης και οι συνεργάτες του, δεν αντιμετωπίζουν προβλήματα για το προσεχές παιχνίδι.
Αναλυτικά η αποστολή: Παπαγιάννης, Φαρμάκης, Γκουγκούδης, Μπαλαμώτης, Ευθυμιάδης, Δοδοντσάκης, Καψάλης Σ., Γκαλίτσιος, Λαγωνίδης, Μπάμης, Σούμπαση, Αλτάνης, Ζαφειρίου, Μπάντροβιτς, Χριστίδης, Λεσάϊ, Τασιούλης, Συρεγγέλας, Καμπέρης, Τσιμίκας.