![](/Uploads/2022/12/28057aae3427de22f0048bc1042ff09d_316955797_6010501752293534_3366449027401353821_n.jpg)
Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ΠΑΕ Ηρακλής Λάρισας για το παιχνίδι της 6ης αγωνιστικής στον Α’ Όμιλο της Super League 2 με τον ΠΑΟΚ Β στο γήπεδο Μακεδονικού (11/12 – 14:45).
Εκτός έμειναν οι τραυματίες Γκαλίτσιος και Εσκουρέδο. Όλοι οι υπόλοιποι παίκτες είναι στην διάθεση της τεχνικής ηγεσίας, με την ομάδα μας να βρίσκεται από το Σάββατο (10/12) σε ξενοδοχείο της Θεσσαλονίκης. Αναλυτικά η αποστολή:
Κουτζαβασίλης, Μπαλαμώτης, Ευθυμιάδης, Λαγωνίδης, Καψάλης Σ., Δοδοντσάκης, Μπάμης, Γκουγκούδης, Τσιμίκας, Τασιούλης, Λεσάι, Συρεγγέλας, Παπαγιάννης, Αγγελούλης, Αλτάνης, Χριστίδης, Καμπέρης, Σούμπασης, Μπάντροβιτς, Ζαφειρίου.