Θεολόγης: «Ανάλογες εμφανίσεις στην συνέχεια»

Στο γεγονός της καλής εμφάνισης του Ελευθεροχωρίου παρά την ήττα από τον Απόλλωνα Λάρισας στάθηκε με δηλώσεις του ο τερματοφύλακας της ομάδας των Τρικάλων Μένιος Θεολόγης.

Ο πορτιέρο των Μαύρων Αετών εξήρε την πολύ καλή ομάδα του Απόλλωνα, χαρακτήρισε όμορφα τα δυο πρώτα τέρματα και έδωσε το σύνθημα για ανάλογες εμφανίσεις της ομάδας του και στην συνέχεια.

Αναλυτικά τα λεγόμενα του τερματοφύλακα του Ελευθεροχωρίου:

«Συγχαρητήρια στην ομάδα του Απόλλωνα για την νίκη και ευχαριστούμε για την φιλοξενία. Μετά από δυο εβδομάδες αποχής προσπαθήσαμε απέναντι σε μια από τις καλύτερες ομάδες της κατηγορίας για κάτι καλό, θεωρώ σταθήκαμε πολύ καλά, χάσαμε από δυο πολύ όμορφα γκολ. Από εκεί και πέρα χάσαμε και εμείς δυο ευκαιρίες για να μειώσουμε πριν το ημίχρονο. Στην επανάληψη ήμασταν καλύτεροι από το πρώτο ημίχρονο, βγήκαμε μπροστά, μειώσαμε σε 2-1, αλλά άμεσα δεχτήκαμε το 3-1 και εκεί κρίθηκαν όλα. Συγχαρητήρια στους συμπαίκτες μου, έχουμε δύσκολο πρόγραμμα, αλλά με εμφανίσεις σαν αυτές δεν έχουμε να φοβηθούμε τίποτα».