Βαθμολογία

Πρώτη αγωνιστική εκτός για τη γυναικεία ΑΕΛ

Με τον Οδυσσέα Γλυφάδας κληρώθηκε η γυναικεία ομάδα της ΑΕΛ στη πρώτη αγωνιστική του νέου πρωταθλήματος της Α΄εθνικής μετά από τη κλήρωση που πραγματοποιήθηκε.

Πιο αναλυτικά:

1η αγωνιστική
ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΑΕΛ 64
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 94-ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

2η αγωνιστική
ΑΕΛ 64-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 94

3η αγωνιστική
ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 94-ΑΕΛ 64
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

4η αγωνιστική
ΑΕΛ 64-ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 94
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

5η αγωνιστική
ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 94
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

6η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΑΕΛ 64
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 94-ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

7η αγωνιστική
ΑΕΛ 64-ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

8η αγωνιστική
ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 94-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΕΛ 64

9η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ-ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 94-ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΕΛ 64

10η αγωνιστική
ΑΕΛ 64-ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 94

11η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ-ΑΕΛ 64
ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 94-ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

12η αγωνιστική
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ-ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΕΛ 64-ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 94
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

13η αγωνιστική
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΛ 64
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 94-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

14η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 94-ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ-ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

15η αγωνιστική
ΑΕΛ 64-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 94
ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

16η αγωνιστική
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΑΕΛ 64
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

17η αγωνιστική
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΓΛΥΦΑΔΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ-ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 94
ΑΕΛ 64-ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

18η αγωνιστική
ΑΒΑΝΤΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 94
ΑΕΛ 64-ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ