Ένα σε κάθε ημίχρονο και νίκη για Ραχούλα

Η Δόξα Ραχούλας φιλοξένησε τις Νέες Καρυές 2012 και νίκησε με σκορ 2-0. Οι φιλοξενούμενοι είχαν την πρώτη ευκαιρία με τον Περδίκη Ν. στο 8'. Στο 22' ο Τζίμουλας θα πάρει την επαναφορά από το δοκάρι του Τζανακούλη για το 1-0.

Το 2-0 θα έρθει στο τρίτο λεπτό του δευτέρου ημιχρόνου με τον Τζίμουλα να κερδίζει πέναλτι και τον Αργυρακούλη να ευστοχεί. Ο Περδίκης Ν. είχε άλλες δύο ευκαιρίες να μειώσει και απο την άλλη ο Σταμουλάκης θα σκοράρει αλλά ήταν σε φέση οφσάιντ.

Δόξα Ραχούλας (Χρήστος Γραβάνης): Παζιάνας, Σβερκούλης, Θεοχαρούλης, Πιλτσούλης, Τέγος, Τσέλιγκας, Μιτράκας, Σταμουλάκης (75' Τζάνακας), Κουμπόλι, Αργυρακούλης (78' Γκόγκουρας), Τζίμουλας (70' Σταμπολάκης).

Νέες Καρυές/Ολύμπικ (Γιώργος Λιάπης): Παπαδημητρίου, Μπάλας, Ζουμπελούλης, Περδίκης Ν., Καψελός (59' Κιούσης), Τσιουρής, Σπανός, Γκαντούνας (50' Ζαΐνι), Γκαραβέλης, Πράπας (75' Αλεξίου), Μήλιος.

Διαιτητική τριπλέτα: Βασιλός, Δεληγιάννη, Μπακαλμπάσης.