Κανείς δεν (χ)άρηκε

Δόξα Αργυροπουλίου και Κίσσαβος Συκουρίου κόλλησαν στο μηδέν και μοιράστηκαν τους βαθμούς. Το πρώτο ημίχρονο ήταν ισορροπημένο.

Του Βασίλη Παπαχατζή

Οι γηπεδούχοι απείλησαν πρώτοι στο 18' και 32' με τον Τσούτσα Αλ. Οι φιλοξενούμενοι απείλησαν με τον Πικούλη και Κορδελά.

Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι είχαν το πάνω χέρι. Έτσι έχασαν ευκαιρίες με τους Σιαμαντούρα, Χαρισούλη, τρείς με τον Τσούτσα Αλ. και στο 90' με τον Δεμέστιχα.

Από την άλλη ο Κόκκινος είχε ένα καλό σουτ στο 55' με το σκορ όμως να μένει 0-0.

Δόξα Αργυροπουλίου (Γιάννης Μιχαλές): Μπαχτσιβάνος Αστ., Μπαχτσιβάνος Αστ., Καρράς, Δεμέστιχας, Πέρπερας, Χατζής, Ριζούλης (80′ Τσούτσας Ι.), Σιαμαντούρας (70′ Βογιατζής), Πίγκας (46′ Δαούλας), Τσούτσας Αλ., Χαρισούλης.

Κίσσαβος Συκουρίου (Νίκος Παπανικολάου): Φαρμάκας, Αλμυρούλης, Αγγέλης, Κουκουτσέλος (70′ Μπούζο), Κάτσας, Κορδέλας (76′ Ανδρώνης), Κόκκινος, Πικούλης, Χατζηλιάδης, Δεληγιάννης (60′ Πλιάγκας), Γουργιώτης.

Διαιτητική τριπλέτα: Κυρίτσης, Αναστασίου, Καραμπούλας.