Νίκη σε ένα λεπτό για την Ανάβρα

Η Προοδευτική Ανάβρας φιλοξένησε τα Βούναινα και νίκησε με 2-1.Τα γκολ τα έβαλε μέσα σε ένα λεπτό. Στο 46' ο Ντελής θα ανοίξει το σκορ και στο 47' ο Βλάχος θα κάνει την σέντρα με την μπάλα να βρίσκει σε αμυντικό και να μπαίνει αυτογκολ.

Οι φιλοξενούμενοι το μόνο που κατάφεραν ήταν να μειώσουν σε 2-1 στο 72' με τον Τσακμακίδη με πέναλτι. Μάλιστα οι φιλοξενούμενοι διαμαρτύρονται για δύο γκολ που ακυρώθηκαν στο πρώτο ημίχρονο.

Προοδευτική Ανάβρας (Κώστας Τσιοτινός): Φιλοκώστας, Χαϊδούλης, Μπαρούτζας, Μαλλιάρας, Δεσπόπουλος, Γιαννουλέας, Χονδροδήμος, Κορδαλής, Βλάχος (70′ Κουρούκας Ι.), Κουρούκας Μ., Κώτσιας (46′ Ντελής).

Βούναινα (Φώτης Πλίτσης): Καραποστόλης, Τριτόπουλος, Αγγλόπουλος Λ., Αγγλόπουλος Γ. (80′ Τσάντζος), Φαρμάκας, Μερτζανίδης, Χριστοδούλου Κ., Τσαπράζης Στ., Τσακμακίδης, Τσανάς, Χατζής.

Διαιτητική τριπλέτα: Φακής, Νατσιούλας, Παπαγεωργίου.