Από ένα σε κάθε ημίχρονο...

Ο Παναγροτικός Νίκαιας φιλοξένησε την Προοδευτική Ανάβρας και την νίκησε με σκορ 2-0. Στο πρώτο ημίχρονο δεν είχαμε ευκαιρίες αλλά είχαμε ένα γκολ. Ο Χαλάτσης με σουτ έξω από την περιοχή θα κάνει το 1-0. Στην επανάληψη τώρα.

Στο 65' ο Χριστοδούλου θα περάσει δύο αντιπάλους του και με "λόμπα" θα κάνει το τελικό 2-0.Ευκαιρίες για τρίτο γκολ είχαν οι Χαλάτσης στο 70' και Καραφέργιας στο 80'.

Παναγροτικός Νίκαιας (Βαγγέλης Κώτσιος): Σαρακατσάνης, Γεωργόπουλος, Παπακώστας Αθ., Ψαθάς, Χαρούλης, Πανδρεμένος, Ανδρεόπουλος (60′ Γκατζούλης Λ.), Γκατζούλης Δ., Χαλάτσης, Χριστοδούλου (80′ Ολομάνι), Αετόπουλος (70′ Καραφέριας).

Προοδευτική Ανάβρας (Κώστας Τσιοτινός): Φιλοκώστας, Κουρούκας Ι. (55′ Χονδροδήμος), Μπαρούτζας (61′ Γεωργοβίτσας), Δεσπόπουλος, Μαλλιάρας, Γιαννουλέας, Χαϊδούλης, Ντελής (61′ Βλάχος), Σιμούλης, Κουρούκας Μ., Ζαχαράκης Π.

Διαιτητική τριπλέτα: Τσιτσανούδης, Αναστασίου, Στεργίου