Νίκη από την «βούλα» το Χειμάδι

Ο Ολυμπιακός Χειμαδίου νίκησε με σκορ 1-0 στην έδρα του τον Δολιχιακό. Το πρώτο ημίχρονο δεν είχε κάτι το αξιοσημείωτο. Στο πρώτο λεπτό της επανάληψης ο Τσιάκος θα κερδίσει πέναλτι και ο Νούσιος Γ-Β θα το μετατρέψει σε γκολ.

Ο ίδιος είχε μια χαμένη κεφαλιά στο 70' και ο Καραντώνης στο 75'. Ο Ολυμπιακός Χειμαδίου χαρακτήρισε άριστη την διαιτητική τριπλέτα.

Όλυμπιακός Χειμαδίου (Κώστας Παπαρίζος): Κλέιβι, Τόπης Π., Τόπης Σ., Καραντώνης Λ., Θεοχαρίδης, Νούσιος Γ-Β., Καραντώνης Γ., Ρενάτο, Τσιάκος (70' Σούμας), Τσιαγκούλης (65' Γκοργκόλης), Λίταινας Αντ. (75' Δαλαμπύρας).

Δολιχιακός (Κώστας Καζάκης): Κατωτικίδης, Μπέλτσιος (70' Σέγκα), Τριανταφύλλη, Μιφτάρι (65' Πόλης), Σαπάκος, Σουγλής Στ., Σακοράφας, Ντόκος, Λιούρας, Σουγλής Κ., Παναγιώτου (8' λ.τ Κουτσογιάννης).

Διαιτητική τριπλέτα: Καρδούλας, Τσακνάκη, Ντελέζος Θ.