Νίκη από την βούλα η Ραχούλα

Η Δόξα Ραχούλας φιλοξένησε τον Όλυμπο Γόννων και τον νίκησε με 1-0 με το εύστοχο πέναλτι του Κομπόλι. Στο πρώτο ημίχρονο οι γηπεδούχοι έχασαν ευκαιρίες με τους Δημόπουλο και Κόγκουρα. Στην επανάληψη κατάφεραν να σκοράρουν.

Στο 55' ο Σταμουλάκης θα κερδίσει πέναλτι και ο Κομπόλι θα το κάνει γκολ για το τελικό 1-0. Οι φιλοξενούμενοι απείλησαν αμέσως μετά στο 59' με τον Ζεϊμπέκη να διώχνει σε κόρνερ το σουτ του Κίτσου. Από την άλλη ευκαιρίες για δεύτερο γκολ έχασαν οι Δημόπουλος και Σταμουλάκης.

Δόξα Ραχούλας (Χρήστος Γραβάνης) : Ζεϊμπέκης, Σταμουλάκης, Θεοχαρούλης Μ., Πιλτσούλης, Τέγος, Μητράκας, Τσέλιγκας, Τζάνακας (46′ Τζανακούλης), Γκόγκουρας (46′ Κουρμπάτι), Κουμπόλι, Δημόπουλος (80′ Αργυρακούλης).

Όλυμπος Γόννων (Αχιλλέας Μάντζιαρης): Καραναστάσης, Τσιντζιλώνης, Κανταρίνος, Τσιαπλές, Μαρκεγκάι, Τσιούγιας, Ντόι (85′ Σερίφης), Κίτσιος Γ. (81′ Καραδούκας), Καραγκιόζης, Ριζούλης (67′ Τάχας), Ζάρρας.

Διαιτητική τριπλέτα: Κουκούλης, Στάικος, Κοτούμπας