Ισόπαλοι από ημίχρονο

Βούναινα και Δόξα Ραχούλας μοιράστηκαν τους βαθμούς αφού το τελικό σκορ ήταν 1-1. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο πρώτο ημίχρονο. Οι φιλοξενούμενοι μπήκαν καλύτερα και έχασαν πρώτοι ευκαιρία με τον Γκόγκουρα.Όμως οι γηπεδούχοι ήταν αυτοί που άνοιξαν το σκορ στο 12' με το σουτ του Τσάνα ενώ είχαν και μία καλή ευκαιρία με τον Κουτή.

Η Απάντηση ήρθε στο 33' από τον Αργυρακούλη. Στην επανάληψη η Ραχούλα έχασε πολλές ευκαιρίες να πάρει την νίκη με τους Γκόγκουρα, Σταμουλάκη και Δημόπουλο ενώ είχε και δοκάρι στο 87' με τον Τζήμουλα.

Βούναινα (Φώτης Πλίτσης): Καραποστόλης, Ακρίβος, Τριτόπουλος, Τσαπράζης Π., Μερτζανίδης, Τσανάς, Χριστοδούλου, Τσαπράζης Κ., Χατζηλιάδης Σ., Τσακμακίδης Δ., Κουτής (46' Φαρμάκας).

Δόξα Ραχούλας: Ζεϊμπέκης, Τζανακούλης, Θεοχαρούλης, Πλιτσούλης, Βλισσαρούλης (75' Τέγος), Σταμουλάκης (70' Δημόπουλος) , Μιτράκας, Αργυρακούλης (77' Τζήμουλας), Τσέλιγκας, Κουμπόλι, Γκόγκουρας.

Διαιτητική τριπλέτα: Σουλιώτης, Αρχοντής, Τσιτρούλης.