Νίκησε η Δόξα... Αργυροπουλίου

Η Δόξα Ραχούλα φιλοξένησε την Δόξα Αργυροπουλίου και ηττήθηκε με σκορ 0-2. Οι γηπεδούχοι είχαν πολλές απουσίες πράγμα που οι παίκτες του Μιχαλέ εκμεταλλεύτηκαν σωστά. Στο πρώτο ημίχρονο είχαμε μόνο μια ευκαιρία στο 35' με το σουτ του Τσούτσα Αλ να περνάει λίγο άουτ.

Στην επανάληψη όμως οι φιλοξενούμενοι μπήκαν αποφασισμένοι. Στο 47' ο Ριζούλης με σουτ θα κάνει το 0-1 ενώ το τελικό 0-2 θα γίνει με το πλασέ του Τσούτσα Αλ στο 75'. Μάλιστα είχαν και δύο δοκάρια. Στο 80' ο Πίγκας και στο 89' ο Ριζούλης.

Δόξα Ραχούλας (Άρης Πατσής): Ζεϊμπέκης, Κουρμπάτι, Θεοχαρούλης Μ., Πιλτσούλης, Τζανακούλης, Μητράκας, Τσέλιγκας, Σταμουλάκης (60′ Τζήμουλας), Δημόπουλος (80′ Τζάνακας), Αργυρακούλης, Κουμπόλι (70′ Τέγος).

Δόξα Αργυροπουλίου (Γιάννης Μιχαλές): Μπαχτσιβάνος Αστ., Δεμέστιχας, Καρράς, Πέρπερας, Χατζής, Ριζούλης, Σιαμαντούρας (70′ Τσούτσας Β.), Πίγκας, Τσούτσας Αλ., Χαρισούλης (87′ Γουναράς).

Διαιτητική τριπλέτα: Τσιοφλίκη, Γκανάτσιου, Δεληγιάννη Αλ.