Μεγάλο διπλό το Ελευθεραί

Νικηφόρα με σκορ 1-2 πέρασε από την έδρα της Δόξας Αργυροπουλίου το Ελευθεραί. Ο Γκόγκας ήταν αυτός που πέτυχε το νικητ'ιριο γκολ. Στο 35' οι φιλοξενούμενοι θα προηγηθούν με την απευθείας εκτέλεση φάουλ του Φουσίκα.

Ακολούθησαν χαμένες ευκαιρίες απο τους Μέκρα και Καββαδία ενώ απο την άλλη ο Χαρισούλης απείλησε δύο φορές χωρίς αποτέλεσμα. Στο δέυτερο λεπτό της επανάληψης ο Πίγκας με κεφαλιά θα κάνει το 1-1.Στο 60' ο Μπαχτσιβάνος Σ-Χ θα βρεί το δόκαρι στην κεφαλιά που έκανε. Το τελικό 1-2 θα γίνει στο 85' απο τον Γκόγκα.

Δόξα Αργυροπουλίου (Γιάννης Μιχαλές): Μπαχτσιβάνος Σ-Α., Καρράς, Πέρπερας, Δεμέστιχας, Μεσημέρης, Τσούτσας Β., Μπαχτσιβάνος Σ-Χ., Πίγκας (75′ Γουναράς), Τσούτσας Αλ., Ριζούλης, Χαρισούλης.

Ελευθεραί (Κώστας Ταξιάρχης): Μπακαρός, Ευστρατίου, Κατσαβριάς (60′ Καραγιάννης), Μέκρας Χρ., Σαράντης, Δήμος, Μέκρας Γ., Λεμονής (80′ Γκόγκας), Σχοινάς, Θεοδώρου (72′ Καββαδίας), Φουσίκας.

Διαιτητική τριπλέτα: Κυρίτσης, Διαμάντης, Στεργίου.

* Παίκτες, προπονητής και διοίκηση από το Αργυροπούλι στέλνουν τις ευχές τους στον Χατζή ο οποίος παντρεύτηκε!