Από το πρώτο ημίχρονο οι Γόννοι

Εύκολο απόγευμα είχε ο Όλυμπος Γόννων αφού κέρδισε στην έδρα του τον Απόλλων Βρυσιών με σκορ 6-0. Πρωταγωνιστής ο Κίτσος που έκανε χατ-τρικ.

Μόλις στο 2ο λεπτό με δυνατό σούτ ο Κίτσος θα κάνει το 1-0. Πέντε λεπτά μετά ο Ριζούλης με πλασέ το 2-0. Στο 16' πάλι ο Κίτσος με σουτ το 3-0. Στο 28' ο Ντόι με πλασέ το 4-0 και το 5-0 που ήταν σκορ ημιχρόνου ο Πραγκαφίλης. Στην επανάληψη ο Κίτσος θα κάνει το χατ τρικ στο 55' για το τελικό 6-0.

Όλυμπος Γόννων (Αχιλλέας Μάντζιαρης): Κανταρίνος Αντ., Τζιτζιλώνης, Καραδούκας(31' λ.τ Ζάρας), Τσαπλές, Τσάτσος, Μπαμπαλιούτας, Νυόι, Πραγκαφίλης, Κίτσος, Καραγκιόζης, Ριζούλης.

Απόλλων Βρυσιών (Λεωνίδας Τασιούλης): Μητσολούλος, Στεφανής, Γιαντσίδης (27’ λ.τ Προσμίτης), Γαιτανίδης, Τατσιαρής, Ζητούνης, Μουρίκος, Βουβαλούλης (59’ Βαΐτσης), Λιάπης, Μουστάκας.

Διαιτητική τριπλέτα: Διαμάντης, Γιαντσής, Τέγος Αγγ.