Νέα απώλεια για το Συκούριο

Ο Όλυμπος Γόννων νίκησε με 0-1 τον Κίσσαβο Συκουρίου και τον έριξε και άλλο στον βαθμολογικό πίνακα. Στο πρώτο ημίχρονο οι γηπεδούχοι έχασαν αρκετές ευκαιρίες με τους Κόκκινο Κουκουτσέλο και Αγγέλη. Μάλιστα είχαν και δοκάρι με τον Κουκουτσέλο στο 22’.

Στην επανάληψη συνέχισαν να χάνουν ευκαιρίες με τους Κουκουτσέλο και Κόκκινο ενώ οι φιλοξενούμενοι με τους  Μάντζιαρη Ν. και Κίτσιο. Στο 60’ ο Κόκκινος θα κερδίσει πέναλτι για το Συκούριο αλλά ο Καραναστάσης θα αποκρούσει την εκτέλεση του Πικούλη. Το 0-1 θα γίνει με το σουτ του Μάντζιαρη Ν. Στο 81’.

Κίσσαβος Συκουρίου (Νίκος Ανδρέου): Φαρμάκας, Αγγέλης, Γουριώτης (64’ Ζαϊρές), Αλμυρούλης, Γκανάτσιος, Ανδρώνης (77’ Βλαχογιάννης), Κάτσας, Τασιός, Κουκουτσέλος, Κόκκινος, Πικούλης.

Όλυμπος Γόννων (Αχιλλέας Μάντζιαρης) : Καραναστάσης, Σερήφης (63’ Καραγκιόζης), Κανταρίνος, Τσαπλές, Μαρκεγκάι, Τσούγιας, Ντόι (93’ Πραγκαφίλης), Τσιουτσιούμης, Κίτσος, Μάντζιαρης Ν., Ριζούλης (71’ Ζάρας).

Διαιτητής: Γκάγκας. Βοηθοί: Καρακώστας, Νατσιούλας.