Θεοχαρούλης και τρίποντο για Ραχούλα

Η Δόξα Ραχούλας φιλοξένησε τον Δολιχιακό και τον κέρδισε με 1-0. Το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης το πέτυχε ο Θεοχαρούλης. Στο πρώτο ημίχρονο οι παίχτες του Άρη Πατσή μπήκαν πιο δυνατά. ‘

Έτσι στο 30’ ο Θεοχαρούλης θα κάνει το 1-0 με σουτ έξω από την περιοχή. Οι φιλοξενούμενοι είχαν μια καλή ευκαιρία με τον Σουγλή Κ. να μην σκοράρει. Στην επανάληψη το παιχνίδι ήταν μοιρασμένο. Οι γηπεδούχοι έχασαν ευκαιρίες για δεύτερο γκολ με τους Δημόπουλο και Σταμουλάκη.

Δόξα Ραχούλας (Άρης Πατσής): Ζεϊμπέκης, Κουρμπάτι, Θεοχαρούλης, Τσέλιγκας (70’ Τζανακούλης), Τέγος, Διαμάντης, Μητράκας, Κόγιος (80’ Ζητούνης), Γκόγκουρας (46’ Δημόπουλος), Κομπόλι, Σταμουλάκης.

Δολιχιακός (Κώστας Καζάκης): Θεοδωράκης Β., Μιφτέρη, Σαπάκος, Κουτσογιάννης, Θεοδωράκης Σ., Ζιάκος, Σουγλής Σ., Ντόκος, Προυσανίδης (60’ Σέγκα), Σουγλής Κ., Λιόλιος.

Διαιτητής: Αγγελούλης. Βοηθοί: Τζιμούτρος, Χατζηλιώντας.