Εύκολα το Χειμάδι

Ο Ολυμπιακός Χειμαδιού κέρδισε 3-1 τον Απόλλων Βρυσιών στην έδρα του. Πέρα από τα τρία γκολ είχε και 4 δοκάρια. Το 1-0 ο Τσιάκος από νωρίς στο 10ο λεπτό και στο 30’ ο Καραντώνης Γ. το 2-0 που ήταν σκορ ημιχρόνου. Τα δοκάρια τα είχαν οι Τσιάκος και Παλικάρης.

Στο δεύτερο ημίχρονο ο Λίταινας στην πρώτη του επαφή θα κάνει στο 55’ το 3-0. Οι φιλοξενούμενοι αντέδρασαν και στο 50’ θα μειώσουν με τον Κρήτη και είχαν δοκάρι στο 62΄ με τον Ζητούνη. Για τους γηπεδούχους είχε δοκάρι ο Καραντώνης Γ. και Ζησόπουλος 50’ και 60’.

Ολυμπιακός Χειμαδίου (Κώστας Παπαρίζος): Κλέιβιτ, Τόπης Π, Παλικάρης, Δαλαμπύρας, Θεοχαρίδης (75’ Καραντώνης Λ.), Νούσιος, Καραντώνης Γ., Γκοργκόλης, Τσιάκος (50’ Λίταινας), Σούμος, Τσιαγκούλης (46’ λ.τ Ζησόπουλος).

Απόλλων Βρυσιών (Λεωνίδας Τασιούλης): Χουλιάρας, Καμπουρούδης (46’ Αγγελάκης), Λιαχνής (70’ Προσμίδης), Γαϊτανήδης, Στεφανής, Τατσιαρής, Γιαντσίδης, Βουβαλούδης, Κρήτης, Ζητούνης, Μουστάκας.

Διαιτητής:  Ντελέζος. Βοηθοί: Διαμάντης, Τέγος.