Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣΛ, το πρόγραμμα των αγώνων, καθώς επίσης και οι διαιτητές των αναμετρήσεων για το ερχόμενο Σαββατοκύριακο.
Σάββατο 28 Μαρτίου 2015 (16:00)
Α’ ΕΠΣΛ
Δόξα Βλαχογιαννίου-Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων(Δρυστέλλας Α., Βασιλός Α., Δήμου Γ.)
Μαχητής Τερψιθέας-Αετός Μακρυχωρίου(Σάρρος Φ., Τσακνάκη Δ., Λάκης Μ.)
Ηρακλής Λάρισας-Αμπελωνιακός(Κομισόπουλος Σ., Αναστασίου Γ., Κοντοβασίλης Γ.)
Δάφνη Γλαύκης-Φιλοκτήτης Μελιβοίας(Μπουμαρσόπουλος Α., Τσαπράζης Α., Ντούρμα Σ.)
Αχιλλέας Φαρσάλων-ΠΑΟΛ Αβέρωφ(Χήτος Ν., Γκρέτσης Β., Κοτούμπας Δ.)
Κεραυνός Παραποτάμου-Δήμητρα Γιάννουλης(Ρεντόπουλος Ι., Γκαραβέλης Ν., Καραθάνος Ε.)
Δαμασιακός-ΑΕΔ Νίκαιας(Τσιτσιρίκας Α., Αρχοντής Κ., Νίκζας Α.)
Φαλανιακός-Ηρακλής Χάλκης(Διαμαντής Χ., Τσακνάκης Π., Ακρίβος Κ.)
Αστραπή Νέας Πολιτείας-Σμόλικας Φαλάνης(Αγγελούλης Χ., Γκανάτσιου Ε., Χατζηλιώντας Α.)
Β’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)
Όλυμπος Γόννων-Ροδιακός(Κυρίτσης Δ., Ζαχαρός Β., Σκέτος Τ.)
Θύελλα Μεγάλου Ελευθεροχωρίου-Ιπποκράτης(Ντελέζος Ι., Καλέμης Β., Παραφέστας Δ.)
Όλυμπος Καρυάς-Λαρισαϊκός(Ευστρατίου Ε., Νάκας Χ., Ντανταλής Α.)
Κεραυνός Δένδρων-Καλαρρύτες(Κεραμίδας Ν., Σουλιώτης Ν., Τέγος Α.)
Θύελλα Ελάτειας-Ελασσόνα 2013(Γουδουλάκης Α., Γούλας Ι., Μπάρκας Θ.)
Ατρόμητος Δασοχωρίου-Λύκοι(Κορέστης Α., Ντελέζος Θ., Δεληγιάννη Ε.)
Γ’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)
Προμηθέας-Αστραπή Δελερίων: Δεν Διεξάγεται
Νίκη Μιχαήλ-Ελπίς Μεσοχωρίου(Κακάνης Ν., Παστάκας Β., Μπακαλμπάσης Ε.)
Χυρετιακός Δομένικου-Γεωργάκης Ολύμπιος Λιβαδίου(Μπουρουζίκας Θ., Κοτρώτσος Δ., Τάνας Ι.)
Όλυμπος Ολυμπιάδας-Κεραυνός Δρυμού: Δεν Διεξάγεται
Κοιλάδα-Πελασγιώτιδα(Κουρδής Κ., Κουμάρογλου Δ., Ντίνου Φ.)
Μύτικας Καλυβίων-Εθνικός Ολύμπου(Τέγος Δ., Καραμαγκιόλας Ε., Μπιμπή Μ.)
Γ’ ΕΠΣΛ(3ος Όμιλος)
Αστέρας Νέου Περιβολίου-Νίκη Κρήνης(Στεργίου Γ., Χασιώτης Α., Τσούκας Χ.)
Σταυραετός-Μαυροβούνι(Πατσής Α., Παπαγεωργίου Μ., Παππάς Κ.)
Ζωοδόχος Πηγή-Ακαδημία Πλίτση(Τσολακίδης Χ., Παπαχατζής Α., Ραμάι Σ.)
Άρης Διλόφου-Άρης Χαράς: Δεν Διεξάγεται
Δόξα Υπέρειας-Χαραυγή(Τσιτσανούδης Β., Γιάντσης Δ., Σπανούλης Β.)
Ατρόμητος Βαμβακούς-Άγιος Γεώργιος(Καρδούλας Γ., Μπουρονίκος Μ., Τζιόλας Θ.)
Κυριακή 29 Μαρτίου 2015 (11:00)
Γ’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)
Θερμαϊκός Στομίου-Μελιβοιακός(Γκαραβέλης Ν., Μακρής Κ., Παλαμίδας Ν.)
Ποσειδώνας-Λάρισα ’88: Δεν Διεξάγεται
Δόξα Αμυγδαλής-Αετός Αετολόφου(Τσιτρούλης Θ., Αθανασούλας Λ., Μίχος Δ.)
Φλόγα Ευαγγελισμού-Χείμαρρος Μαρμαρίνης(Δρυστέλλας Α., Κοτούμπας Ν., Καλισόπουλος Γ.)
Όλυμπος Αιγάνης-Ορφέας(Τέγος Α., Μπούτος Γ., Κάγια Ε.)
Κυριακή 29 Μαρτίου 2015 (16:30)
Α1’ ΕΠΣΛ
Αναγέννηση Καλοχωρίου-Νεάπολη(Γιάντσης Δ., Δεληγιάννη Ε., Κοτούμπας Δ.)
ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου-Δολιχιακός(Καραγιάννης Χ., Καρδούλας Γ., Ντίνου Φ.)
Αστέρας Τυρνάβου-Απόλλων Λάρισας(Κουκούλης Α., Ευστρατίου Ε., Γκόγκος Η.)
Αετός Αμυγδαλέας-Νέες Καρυές(Κεραμίδας Ν., Δήμου Γ., Χατζηλιώντας Α.)
Κίσσαβος Συκουρίου-Συκέα(Γεωργίου Α., Ακρίβος Κ., Τζιμούρτος Β.)
Προοδευτική Ανάβρας-Δόξα Αργυροπουλίου(Τσιτσανούδης Β., Καραμαγκιόλας Ε., Μακρής Κ.)
Δόξα Ραχούλας-Ακαδημία Τυρνάβου(Κουρδής Κ., Ντούρμα Σ., Τσακνάκη Δ.)
Προοδευτική Βερδικούσιας-Δόξα Ομορφοχωρίου(Αγγελούλης Χ., Κοντοβασίλης Γ., Στεργίου Γ.)
Π.Ο.Ε.-Λάρισα 2012(Μπουμαρσόπουλος Α., Γκαρέλης Κ., Τσαπράζης Α.)
Β’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)
Πανιώνιος-Ολυμπιακός Χειμαδίου(Βασιλός Α., Αθανασούλας Λ., Μίχος Δ.)
Αστέρας Μελισσοχωρίου-Π.Α.Ο. Καλαμακίου(Τσιτσιρίκας Α., Γούλας Ι., Καλέμι Ο.)
Δήμητρα Αγιάς-Αμπελόκηποι(Σάρρος Φ., Κομισόπουλος Σ., Σκέτος Τ.)
Άρης Κουλουρίου-Αναγέννηση Πουρναρίου(Ρεντόπουλος Ι., Πατέτσος Γ., Γκρέτσης Β.)
Ελευθεριακός-Τοξότης(Νικολάου Α., Ντανταλής Α., Λάκης Μ.)
Ομόνοια-Μελία(Ζαχαρός Β., Μπουρονίκος Μ., Παπαβασιλείου Δ.)
Σ.Σ. Ραψάνης-Δόξα Αρμενίου(Κυρίτσης Δ., Κόκκας Κ., Κακάνης Ν.)
Β’ ΕΠΣΛ (2ος Όμιλος)
Μυραϊκός-Ολυμπιακός Αμπελιάς(Τέγος Α., Μπάρκας Θ., Τσιούμας Δ.)
Διογένης-Άγιος Θωμάς(Λυτροσυγκούνης Θ., Τσιρογιάννης Ι., Σούλης Χ.)
Ναρθάκι-Κιλελέρ(Τσακνάκης Π., Παλαμίδας Ν., Μπούτος Γ.)
Ατρόμητοι/Θύελλα-Ελευθεραί(Γκάγκας Δ., Τσιαπλές Σ., Διαμαντής Χ.)
Ανθούπολη-Ακαδημία Αχιλλέα Φαρσάλων(Σουλιώτης Ν., Νάκας Χ., Τάνας Ι.)
Αναγέννηση Φαρσάλων-Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων(Καραθάνος Ε., Παραφέστας Δ., Παστάκας Β.)
Βούναινα-Απόλλων Βρυσιών(Τσιοφλίκη Α., Παπαδημητρίου Χ., Αναστασίου Γ.)
Β’ ΕΠΣΛ (3ος Όμιλος)
Βρυότοπος-Ηρακλής Πλατανουλίων(Καραμούστος Α., Πατσής Α., Κουμάρογλου Δ.)
Γ’ ΕΠΣΛ (1ος Όμιλος)
Έλαφος-Ακαδημία Ολύμπικ(Μουτζουρούφης Α., Μπακαγιάννης Χ., Θύμιου Π.)