Παράσταση για έναν ρόλο

Νίκη με σκορ 3-0 πήραν τα Βούναινα, απέναντι στον Ροδιακό, σε ένα παιχνίδι που το σκορ τα λέει όλα καθώς αποδεικνύει την ανωτερότητα των γηπεδούχων. Το σκορ, άνοιξε σχετικά νωρίς στο παιχνίδι, όταν στο 15ο λεπτό ο Κωστούλης, έκανε το 1-0. Στο τελευταίο λεπτό του πρώτου ημιχρόνου, τα Βούναινα πέτυχαν και δεύτερο γκολ, όταν ο Ευαγγέλου έβγαλε μια σέντρα, με αποδέκτη τον Στάυρο Τσαπράζη, που με κεφαλιά έγραψε το 2-0. Τέλος, το 3-0 διαμόρφωσε ο Κώστας Τσαπράζης, στο 65ο λεπτό με σουτ.

Βούναινα(Χρήστος Χατζηλιάδης): Καραποστόλης, Ευαγγέλου, Κουτσανίκας, Αγγλόπουλος Γ., Παλάσκας, Ακρίβος, Σάλτας, Τσιφλίζογλου(85’ Ζιβαρίδης), Μερτζανίδης(46’ Τικταπανίδης λ.τ.), Τσαπράζης Στ., Τσαπράζης Κ.(68’ Χατζηλιάδης Κ.).

Ροδιακός(Νίκος Αλεξούλης): Κωστούλης, Ματζαφλάρας, Παζώλης(46’ Πατρίκου Ε.), Σκούπρας(75’ Ευαγγελόπουλος), Γκαμπέτας, Γεροστέργιος, Πατρίκου Κ., Τσιρόπουλος, Κάτσας, Γκατζούλης(60’ Κακαράτζης), Τόρης.