Με ανατροπή οι Λύκοι

Την νίκη με σκορ 2-1 κατάφερε να πάρει η Αθλητική Ένωση Λύκων, απέναντι στην Λάρισα 2012 για την 10η αγωνιστική του 3ου Ομίλου της Β’ ΕΠΣΛ. Μάλιστα, η ομάδα των Λευτέρη Λελέδη και Θανάση Καλαμά, κατάφερε να φτάσει σε αυτό το αποτέλεσμα, με ανατροπή, καθώς βρέθηκε να χάνει με 0-1 στο πρώτο ημίχρονο.

Στο δεύτερο μέρος, οι γηπεδούχοι ανέβασαν στροφές και κατάφεραν να ισοφαρίσουν αρχικά με τον Γουγουλούλη στο 50ο λεπτό, ενώ ο Δάλλας, ήταν αυτός που έκανε την ανατροπή στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων του αγώνα και διαμόρφωσε το τελικό 2-1 για την ομάδα του.

Τέλος, να σημειωθεί ότι η νίκη αφιερώνεται από την ομάδα των Λύκων αφιερώνει την νίκη αυτήν στον Δημήτρη Καραγιώτα, που έσπασε το πόδι του.

ΑΕ Λύκων(Λευτέρης Λελέδης-Θανάσης Καλαμάς): Κακαρδάκης, Ντριβαλάς, Μήτρος, Τζήκας Ι., Τζήκας Γ., Τσιλιλής, Σπανός(60’ Κωσταρέλος), Νικάκης(50’ Πασχαλίδης), Δάλλας, Γουγουλούλης(65’ Χατζηαντωνίου), Γρίβας.