Βαθμολογία

Το πανόραμα της Β’ ΕΠΣΛ (Αποτελέσματα και Βαθμολογίες)

Συγκεντρωτικά τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες και των τριών ομίλων της Β’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας, όπως προέκυψαν από τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου.

Β’ ΕΠΣΛ(1ος Όμιλος)

Ακαδημία Αχιλλέα Φαρσάλων-Ναρθάκι: 0-3

Ατρόμητοι/Θύελλα-Απόλλων Βρυσιών: 2-3

Νέες Καρυές-Κυψέλη: 2-1

Πανιώνιος-Ατρόμητος Βαμβακούς: 1-0

Σταυραετός-Λάρισα ’88: 2-1

Αστέρας Νέου Περιβολίου-Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων: 6-1

Μελία-Δόξα Αρμενίου: 2-0

Η βαθμολογία

1.Νέες Καρυές 9

2.Πανιώνιος 7

3.Ναρθάκι 7

4.Αστέρας Νέου Περιβολίου 6

5.Μελία 5

6.Απόλλων Βρυσιών 5

7.Δόξα Αρμενίου 4

8.Κυψέλη 3

9.Ακαδημία Αχιλλέα Φαρσάλων 3

10.Σταυραετός Σταυρού 3

11.Ατρόμητοι/Θύελλα 2

12.Μέγας Αλέξανδρος Χαλκιάδων 2

13.Ατρόμητος Βαμβακούς 1

14.Λάρισα ’88 0

Β’ ΕΠΣΛ(2ος Όμιλος)

Αστραπή Δελερίων-Όλυμπος Καρυάς: 0-4

Ανθούπολη-Σ.Σ.Ρ αψάνης: 1-3

Προοδευτική Βερδικούσιας-Πελασγιώτιδα: 1-0

Ηρακλής Πλατανουλίων-Όλυμπος Γόννων: 3-1

Δευκαλίων Κρανιάς-Χαραυγή: 3-5

Αστέρας Τυρνάβου-Θύελλα Μεγάλου Ελευθεροχωρίου: 2-1

Ατρόμητος Δασοχωρίου-Ακαδημία Τυρνάβου: 0-4

Η βαθμολογία

1.Ηρακλής Πλατανουλίων 9

2.Αστέρας Τυρνάβου 9

3.Ακαδημία Τυρνάβου 9

4.Προοδευτική Βερδικούσιας 6

5.Πελασγιώτιδα 6

6.Χαραυγή 6

7.Όλυμπος Καρυάς 4

8.Ατρόμητος Δασοχωρίου 4

9.Ανθούπολη 4

10.Σ.Σ. Ραψάνης 3

11.Θύελλα Μεγάλου Ελευθεροχωρίου 1

12.Δευκαλίων Κρανιάς 0

13.Αστραπή Δελερίων 0

14.Όλυμπος Γόννων 0

Β’ ΕΠΣΛ(3ος Όμιλος)

Καλαμάκι-Ολυμπιακός Χειμαδίου: 7-1

ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου-Θερμαϊκός Στομίου: 2-2

ΑΕ Λύκων-Πρωτέας Αχιλλείου: 2-1

Όλυμπος Αιγάνης-Αστέρας Μελισσοχωρίου: 0-2

Ελευθεριακός-Αναγέννηση Πουρναρίου: 3-2

Προοδευτική Ανάβρας-Χείμαρρος Μαρμαρίνης: 3-1

Ομόνοια-Λάρισα 2012: 4-3

Η βαθμολογία

1.Προοδευτική Ανάβρας 9

2.Ελευθεριακός 9

3.ΑΕ Λύκων 9

4.Αστέρας Μελισσοχωρίου 7

5.Λάρισα 2012 6

6.ΠΑΕΔ Πλατυκάμπου 5

7.Καλαμάκι 4

8.Θερμαϊκός Στομίου 4

9.Ομόνοια 3

10.Χείμαρρος Μαρμαρίνης 1

11.Πρωτέας Αχιλλείου 1

12.Αναγέννηση Πουρναρίου 1

13.Όλυμπος Αιγάνης 0

14.Ολυμπιακός Χειμαδίου 0