Ισοπαλία στο ενενήντα

Με το ισόπαλο 1-1 τελείωσε η αναμέτρηση ανάμεσα σε Διογένη και Βρυότοπο για την 2η αγωνιστική στον 2ο Όμιλο της Γ’ ΕΠΣΛ. Η ομάδα του Διογένη, κατάφερε να ανοίξει το σκορ στο 40ο λεπτό, με τον Ιακωβάκη. Τελικά, οι φιλοξενούμενοι, βρήκαν την λύση και κατάφεραν να φτάσουν στην αντίπαλη εστία και να διαμορφώσουν το 1-1 στο τελευταίο λεπτό του αγώνα, με τον Γούργο.

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ

Διογένης(Γιώργος Κύργιας): Λιούτας, Λιάπης, Αδάμου(Κύρκος), Τσιούρης(Μιχαλόπουλος), Ιακωβάκης, Θάνος, Βολιοτόπουλος, Κύργιας, Μιχαήλ, Νανούλης, Βουλγαράκης(Τσαπατώρης).

Βρυότοπος(Χρήστος Πετρίκης): Τσιτλαχίδης, Ραποτίκας, Κανάκης(Μούσιος), Λάκης, Κουφοδήμος, Καρακώστας, Καλαμπούκας, Κουτσούκης, Χατζηλιώντας(Μπιζιώτας), Νταλακούρας(Λάνταβος Σ.), Γούργος.

Διαιτητής: Γεωργίου Βοηθοί: Στεργίου, Ντούρμα Β.