Βαθμολογία

Ο διαχωρισμός των ομάδων Β’ και Γ' ΕΠΣΛ

1ος ΟΜΙΛΟΣ                                      2oς ΟΜΙΛΟΣ

1.     Ναρθάκι                                          1. Ακαδημία Τυρνάβου

2.     Απόλλων Βρυσιών                          2. Αστέρας Τυρνάβου

3.     Μ.Αλέξανδρος Χαλκιάδων             3. Ηρακλής Πλατανουλίων

4.     Ακαδημία Φαρσάλων                      4. Αστραπή Δελερίων

5.     Α.Ο. Νέων Καρυών                         5. Όλυμπος Καρυάς

6.     Σταυραετός                                      6. Προοδευτική Βερδικούσας

7.     Δήμος Αρμενίου                              7. Θύελλα Μ. Ελευθεροχωρίου                      

8.     ΑΕ Μελίας                                      8. Ατρόμητος Δασοχωρίου

9.     ΑΕ Κυψέλης                                    9. Δευκαλίων Κρανιάς

10. Αστήρ Ν. Περιβολίου                     10. Όλυμπος Γόννων

11. Ατρόμητος Βαμβακούς                   11. Σ.Σ. Ραψάνης

12. Ατρόμητοι/Θύελλα                          12. Χαραυγή

13.Πανιώνιος                                        13 Πελασγιώτιδα

14. Σ.Φ.Λάρισα ΄88                              14. Ανθούπολη             

3ος ΟΜΙΛΟΣ                                       

1.     Προοδευτική Ανάβρας                      

2.     Χείμαρρος Μαρμαρίνης                    

3.     ΠΑΟ Καλαμακίου                              

4.     Θερμαϊκός Στομίου                           

5.     Ολυμπιακός Χειμαδίου                     

6.     Αναγέννηση Πουρναρίου                 

7.     Ελευθεριακός                                    

8.     Όλυμπος Αιγάνης                             

9.     Δήμος Πλατυκάμπου                         

10. Αστήρ Μελισσοχωρίου

11. Πρωτέας Αχιλλείου

12. Λύκοι

13. Λάρισα 2012

14. Ομόνοια   

* Οι 9 ομάδες της Λάρισας κατανεμήθηκαν ανά 3 σε κάθε όμιλο, ύστερα από κλήρωση που έκανε το Δ.Σ. στη χθεσινή του συνεδρίαση.                                                                                             

O ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΣΕ 3 ΟΜΙΛΟΥΣ

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1.     Άγιος Γεώργιος Φαρσάλων

2.     Δόξα Υπέρειας

3.     Ολυμπιακός Αμπελιάς

4.     Άρης Χαράς

5.     Άρης Διλόφου

6.     Ζωοδόχος Πηγή

7.     Μυραϊκός

8.     ΑΟ Ελευθερών

9.     Κοιλάς Κοιλάδας

10. Μαυροβούνι

11. Αμπελόκηποι

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1.     Κεραυνός Δρυμού

2.     Ελπίς Μεσοχωρίου

3.     Απόλλων Γερανείων

4.     Χυρετιακός Δομένικου

5.     Εθνικός Ολύμπου

6.     Γ. Ολύμπιος Λιβαδίου

7.     ΑΟ Βρυοτόπου

8.     Κεραυνός Δέντρων

9.     Δυναμό Λάρισας

10. Ελασσόνα 2013

11. Διογένης

3ος ΟΜΙΛΟΣ

1.     Ηρακλής Ομολίου

2.     Θύελλα Ελάτειας

3.     ΑΟ Καλαρρύτες

4.     Φλόγα Ευαγγελισμού

5.     Προμηθέας Λάρισας

6.     ΑΕ Ελάφου

7.     Μελιβιακός

8.     Δόξα Αμυγδαλής

9.     Ίκαρος

10. Άγιος Θωμάς

11. Ιπποκράτης

* Οι 5 ομάδες της Λάρισας κατανεμήθηκαν στους 3 ομίλους με κλήρωση που έγινε στη χθεσινή συνεδρίαση του Διοικητικού Συμβουλίου.