![](/Uploads/2024/2/2499cc42d85fb5509a4f3ed7be9d635c_f0f3cb049fef1d7a4d2f7f905731992a_DSC_0036.JPG)
Η Δήμητρα Γιάννουλης σημείωσε μία μεγάλη σε έκταση νίκη απέναντι στον Προμηθέα με σκορ 0-5 και μείωσε τη διαφορά από την κορυφή. Ο Γραβάνης στο 20’ να έκανε το 0-1 και στο 35’ ο Καλογιάννης το 0-2.
Στο δεύτερο μέρος ο Τάφα το 0-3 και ο Δαούλας με δύο προσωπικά γκολ στο 75’ και 82’ διαμόρφωσε το τελικό 0-5.
Δήμητρα Γιάννουλης (Μάκης Αλεξούδης): Κοτλής (80’ Καραγιάννης), Πατσής, Ντραμπάκουλος (60’ Μπλιάμπλιας), Τσεκούρας, Κουρούτσαλης, Τάφα (60’Δαούλας), Καρέλας (60’ Τσαναχτσίδης), Μπάμπαλης, Γραβάνης (60’ Τάχος), Μπάκος, Καλογιάννης.