![](/Uploads/2024/1/bdbb7fd50037d54acdd3a4b74c780432_tilikratis.jpg)
Η ΠΑΕ Α.Ο. ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Βαγγέλη Καραμποΐκη. Η ΠΑΕ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ευχαριστεί τον ποδοσφαιριστή για την συνεργασία και του εύχεται υγεία και κάθε επιτυχία στο επόμενο επαγγελματικό του βήμα.
Κι άλλη αποχώρηση από τον Τηλυκράτη Λευκάδας
Η ΠΑΕ Α.Ο. ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας με τον ποδοσφαιριστή Νίκο Κατσή. Η ΠΑΕ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ευχαριστεί τον ποδοσφαιριστή για την συνεργασία και του εύχεται υγεία και κάθε επιτυχία στο επόμενο επαγγελματικό του βήμα.