![](/Uploads/2023/1/6e035b9757c512faa0052fc33200c67e_326856200_572761354706504_7574599545718934163_n.jpg)
Πίτα έκοψε η Δόξα Ομορφοχωρίου στην ταβέρνα «Ιωαννίδης» στην πλατεία του χωριού.
Ο πρόεδρος, η διοίκηση και οι παίχτες δείπνησαν και κόψανε την πίτα για το 2023. Οι τυχεροί της βραδιάς ήταν ο Μαξιμιάδης Απόστολος και ο Τσακαβίτης Δημήτριος, όπου πήρανε και ένα συμβολικό δώρο για το φλουρί μετά το πλούσιο γεύμα που είχε και ποτά.
![](/Uploads/2023/1/5aba4a54ed5c9388310b3f8bd13ee320_326809781_793322198350484_4053144487030932223_n.jpg)
Ο πρόεδρος έδωσε ευχές για μια καλή χρονιά με ευτυχία και η ομάδα να πετύχει τους στόχους που έχει βάλει με το σύνθημα το ντέρμπι της Κυριακής με αντίπαλο το Ναρθάκι να είναι νίκη!
![](/Uploads/2023/1/586244d995f3e2900d453c9bcd8b63cf_326695921_592091742739975_2900710965431217049_n.jpg)
![](/Uploads/2023/1/2a102b67430a6edc17a7cb174f50633b_326872384_981189372865267_2824676200965828524_n.jpg)
![](/Uploads/2023/1/a31c55ff9d3ade9bf4f3661cd1ab52b4_326910821_550519460445694_6650288654920880859_n.jpg)
![](/Uploads/2023/1/c03962390a896f0b3674497380cfba89_326954451_1225749421628405_8469886156067995500_n.jpg)
![](/Uploads/2023/1/c8e81fb46efffbcb8e10a6cfa9d3964e_327243819_1519929988492750_8930324918146553280_n.jpg)
![](/Uploads/2023/1/f44467f3f93311a9ef668e5b3ccd8322_327180035_1331934304325679_6688382563494398595_n.jpg)
![](/Uploads/2023/1/fec118ec608968baaa36fee2c0239250_327177584_717008433394226_2997625045408116468_n.jpg)
![](/Uploads/2023/1/f7c534002faaa587fecd1ef15e3933ad_327090954_5882562238504366_1542668499863235422_n.jpg)
*Η διοίκηση της Δόξας ευχαριστεί την επιχείρηση «Κοσμήματα – Ωρολόγια Αφοί Κ. Ρόπλου» για το δώρο που πρόσφερε στην ομάδα.