![](/Uploads/2022/11/96a0d0f39dc103b4452575b58bec5dd8_316721346_1534556646972959_8696608562841219167_n.jpg)
Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία των παικτών του Απόλλωνα Λάρισας, ενόψει της Σαββατιάτικης (26/11, 15.00) αναμέτρησης με την ΑΕΛ στο γήπεδο Φιλιππούπολης.
Για πρώτη φορά κατά την φετινή αγωνιστική περίοδο, ο τεχνικός μας, κ. Βαγγέλης Μόρας, θα έχει σχεδόν όλους τους παίκτες στην διάθεση του, πλην των – “μόνιμων” το τελευταίο διάστημα – τραυματιών Δημήτρη Ζιάκα, Βαγγέλη Νούσιο ενώ ακόμη δεν είναι έτοιμος ο Χάρης Φουρκιώτης.
Το κλίμα στην ομάδα είναι εξαιρετικό μετά τις δύο απανωτές νίκες με Μακεδονικό (εντός) και Βέροια (εκτός).
Στην αποστολή ο Λαρισαίος προπονητής συμπεριέλαβε τους εξής 22 ποδοσφαιριστές:
Meli (Τ), Οικονομόπουλο (Τ), Γιαννίτση, Κλιγγόπουλο, Καλούση, Κοτσιανούλη, Ζαχαράκη, Λίταινα, Αυλωνίτη, Μπαλογιάννη, Χατζή, D’ Agostino, Ποτόσογλου, Humolli, Χαλάτση, Σταματή, Contreras, Σιατραβάνη, Διβανέ, Dyulgerov, Garcia, Μπεκιαρίδη.
– Ενόψει αυτού του παιχνιδιού τα εισιτήρια που έχουν εκδοθεί – όσα έχουν απομείνει – θα προπωλούνται από τις 10 η ώρα το πρωί του Σαββάτου, στο γήπεδο Φιλιππούπολης στην τιμή των 15 ευρώ.