![](/Uploads/2024/2/a03f759fdd55d8025d3e46cf8a2927a4_1.jpeg)
Με έναν πόντο επέστρεψαν τα κορίτσια της μικτής ΕΠΣΝΛ κορασίδων κ-15 από το Βόλο όπου αντιμετώπισαν την ΕΠΣ Θεσσαλίας στο για την 3η (και τελευταία του πρώτου γύρου) αγνωιστική στο πανελλήνιο πρωτάθλημα κορασίδων.
![](/Uploads/2024/2/dfc44663bca341796394eb01895ff69d_2.jpeg)
Τα κορίτσια του Βασίλη Πάνου προηγήθηκαν στο πρώτο ημίχρονο με την Ανδρέου αλλά τελικά ισοφαρίστηκαν από την ομάδα του Βόλου λίγα λεπτά πριν τη λήξη της αναμέτρησης.
![](/Uploads/2024/2/11e3fa23cbe4795eaf0f1ea4ad08ee42_3.jpeg)
ΕΠΣΝ Λάρισας (Β.Πάνος): ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΔΑΝΑΗ, ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ, ΜΠΑΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΚΑΡΑΠΑΤΣΑΚΙΔΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ, ΠΡΙΝΤΖΙΟΥ ΝΕΦΕΛΗ, ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΑΝΝΑ, ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΠΡΟΕΣΤΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ, ΚΑΝΤΑΡΙΝΟΥ ΘΩΜΑΗ, ΜΗΤΣΙΑΚΟΥ ΜΑΡΘΑ ΡΑΦΑΕΛΑ, ΑΛΠΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ.
Χρόνο συμμετοχής πήραν και οι: ΚΟΥΤΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ και ΑΛΠΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ.