Βαθμολογία

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (7/1) αναμετρήσεις των οκτώ ομίλων…

1ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου - Α.Ε. Διδυμοτείχου 4-0
Νέστος Χρυσούπολης - Αετός Ορφανού 0-1
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου - Άρης Αβάτου 0-1
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής - Δόξα Προσκυνητών 0-1
Καβάλα - Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 3-0
Ορφέας Ξάνθης - Ελπίδα Σκουτάρεως 0-1

2ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Άρης Παλαιοχωρίου - Κιλκισιακός 2-0
Εδεσσαϊκός - Φίλιππος Αλεξάνδρειας 0-0
Α.Ε. Καρίτσας - Λαγκαδάς 1-1
Μακεδονικός - Πιερικός 2-1
Αγροτικός Αστέρας - Ηρακλής 0-3
Νάουσα - Αλμωπός Αριδαίας 0-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας - Καμπανιακός 0-0
Ρεπό: Α.Ο. Καρδίας

3ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Αστέρας Παραποτάμου - ΑΕΠ Καραγιαννίων 2-2
Σκουφάς Κομποτίου - Πανλευκάδιος 2-0
Ερμής Αμυνταίου - Καστοριά 1-0
Νέος Αμφίλοχος - Μακεδονικός Φούφα 0-1
Τηλυκράτης - Δόξα Κρανούλας 2-1
Θεσπρωτός - Α.Ε. Λευκίμμης 1-0
Ρεπό: Εθνικός Φιλιππιάδας

4ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Αχιλλέας Φαρσάλων - Οπούντιος Μαρτίνου 0-0
Α.Ο. Σελλάνων - Θήβα 0-0
Ολυμπιακός Βόλου - Βελούχι 2-0
Ρήγας Φεραίος - Νίκη Βόλου 0-1
Αμβρυσσέας - Διγενής Νεοχωρίου 1-0
Αστέρας Ιτέας - ΝΠΣ Βόλος 0-1
Ρεπό: Αλμυρός

5ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Παναρκαδικός - Τσικλητήρας Πύλου 0-1
ΠΑΟ Βάρδας - Πανηλειακός 1-2
Διαγόρας Βραχνέικων - Παλληξουριακός 1-0
Αστέρας Βλαχιώτη - Αχαϊκή 3-0
Αστέρας Αμαλιάδας - Ζάκυνθος 2-0
Καλαμάτα - Λεωνίδιο 3-1

6ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Ιωνικός - Ζευγολατιό 2-0
Εθνικός - Ρόδος 3-1
Πέλοπας Κιάτου - Ιάλυσος 0-1
Ασπρόπυργος - Κερατσίνι 0-1
(8/1) Διαγόρας - Λουτράκι
Ρεπό: Προοδευτική

7ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Θύελλα Ραφήνας - Χαλκίδα 2-1
Πανθηραϊκός - Τριγλία Ραφήνας 2-0
Παναργειακός - Ερμιονίδα 1-1
(6/1) Ταμυναϊκός - Αιολικός 1-1
(10/1) Διαγόρας Αγίας Παρασκευής - Ερμής Κιβερίου
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων

8ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Ο.Φ. Ιεράπετρας - Α.Ε. Μυλοποτάμου 1-0
Ηλυσιακός - Ατσαλένιος 4-1
Άγιος Ιερόθεος - Κηφισιά 2-0
Ερμής Ζωνιανών - Φωστήρας 1-0
Παλαιοχώρα - Αιγάλεω 0-1
Ρεπό: Ηρόδοτος