Βαθμολογία

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (19/11) αναμετρήσεις των οκτώ ομίλων…

1ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Αετός Ορφανού - Καβάλα 1-0
Απόλλων Παραλιμνίου - Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 1-0
Νέστος Χρυσούπολης - Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0
Α.Ε. Διδυμοτείχου - Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 1-1
Δόξα Προσκυνητών - Ελπίδα Σκουτάρεως 0-2
(18/11) Άρης Αβάτου - Ορφέας Ξάνθης 1-0

2ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Καμπανιακός - Άρης Παλαιοχωρίου 0-2
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας - Αλμωπός Αριδαίας 0-1
Νάουσα - Ηρακλής 1-2
Αγροτικός Αστέρας - Πιερικός 0-1
Μακεδονικός - Λαγκαδάς 2-0
Α.Ο. Καρδίας - Φίλιππος Αλεξάνδρειας 2-1
Εδεσσαϊκός - Κιλκισιακός 1-1
Ρεπό: Α.Ε. Καρίτσας

3ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Ερμής Αμυνταίου - Α.Ε. Λευκίμμης 2-1
ΑΕΠ Καραγιαννίων - Τηλυκράτης 4-2
Νέος Αμφίλοχος - Θεσπρωτός 1-2
Αστέρας Παραποτάμου - Καστοριά 0-1
Πανλευκάδιος - Εθνικός Φιλιππιάδας 1-2
(18/11) Σκουφάς Κομποτίου - Δόξα Κρανούλας 0-0
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

4ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Οπούντιος Μαρτίνου - Αμβρυσσέας 1-1
Ρήγας Φεραίος - Αστέρας Ιτέας 0-0
Ολυμπιακός Βόλου - ΝΠΣ Βόλος 0-2
Α.Ο. Σελλάνων - Διγενής Νεοχωρίου 3-0
Αχιλλέας Φαρσάλων - Βελούχι 3-0
Θήβα - Αλμυρός 0-1
Ρεπό: Νίκη Βόλου

5ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Τσικλητήρας Πύλου - Ζάκυνθος 0-0
Αχαϊκή - Λεωνίδιο 2-1
Παλληξουριακός - Καλαμάτα 1-1
Πανηλειακός - Αστέρας Αμαλιάδας 1-0
Παναρκαδικός - Αστέρας Βλαχιώτη 1-2
ΠΑΟ Βάρδας - Διαγόρας Βραχνέικων 1-0

6ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Λουτράκι - Ασπρόπυργος 0-0
Ζευγολατιό - Πέλοπας Κιάτου 0-1
Ιωνικός - Διαγόρας 0-2
Προοδευτική - Ιάλυσος 3-2
(18/11) Ρόδος - Κερατσίνι 1-0
Ρεπό: Εθνικός

7ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Αήττητος Σπάτων - Ερμιονίδα 2-0
Τριγλία Ραφήνας - Αιολικός 3-1
Χαλκίδα - Ταμυναϊκός 1-0
Ερμής Κιβερίου - Παναργειακός 1-1
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής - Θύελλα Ραφήνας 1-0
Ρεπό: Πανθηραϊκός

8ος όμιλος (7η αγωνιστική)
Κηφισιά - Αιγάλεω 2-3
Ατσαλένιος - Παλαιοχώρα 0-0
Α.Ε. Μυλοποτάμου - Ερμής Ζωνιανών 1-1
Ο.Φ. Ιεράπετρας - Ηλυσιακός 2-2
Ηρόδοτος - Φωστήρας 1-0
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος