Βαθμολογία

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (22/10) αναμετρήσεις των οκτώ ομίλων…

1ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Καβάλα - Α.Ε. Διδυμοτείχου 1-0
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής - Ορφέας Ξάνθης 1-0
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου - Ελπίδα Σκουτάρεως 1-2
Νέστος Χρυσούπολης - Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 0-0
Απόλλων Παραλιμνίου - Δόξα Προσκυνητών 4-0
Άρης Αβάτου - Αετός Ορφανού 1-0

2ος όμιλος (5η αγωνιστική)
Άρης Παλαιοχωρίου - Α.Ε. Καρίτσας 3-0
Μακεδονικός - Α.Ο. Καρδίας 1-0
Αγροτικός Αστέρας - Εδεσσαϊκός 4-3
Νάουσα - Κιλκισιακός 1-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας - Φίλιππος Αλεξάνδρειας 2-0
Αλμωπός Αριδαίας - Λαγκαδάς 1-1
Πιερικός - Ηρακλής 0-1
Ρεπό: Καμπανιακός

3ος όμιλος (5η αγωνιστική)
ΑΕΠ Καραγιαννίων - Μακεδονικός Φούφα 0-1
Δόξα Κρανούλας - Καστοριά 1-0
Α.Ε. Λευκίμμης - Πανλευκάδιος 1-0
Θεσπρωτός - Εθνικός Φιλιππιάδας 2-2
Τηλυκράτης - Αστέρας Παραποτάμου 2-0
Ερμής Αμυνταίου - Σκουφάς Κομποτίου 0-0
Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος

4ος όμιλος (5η αγωνιστική)
Αστέρας Ιτέας - Αλμυρός 3-1
Αμβρυσσέας - Αχιλλέας Φαρσάλων 2-0
Ολυμπιακός Βόλου - Α.Ο. Σελλάνων 2-1
Διγενής Νεοχωρίου - Βελούχι 1-0
Οπούντιος Μαρτίνου - Νίκη Βόλου 0-3 ά.α.
(21/10) ΝΠΣ Βόλος - Θήβα 2-1
Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

5ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Παλληξουριακός - Πανηλειακός 0-4
Αστέρας Αμαλιάδας - Τσικλητήρας Πύλου 2-1
Αστέρας Βλαχιώτη - Καλαμάτα 0-0
Διαγόρας Βραχνέικων - Λεωνίδιο 4-0
ΠΑΟ Βάρδας - Ζάκυνθος 1-0
(21/10) Παναρκαδικός - Αχαϊκή 2-0

6ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Διαγόρας - Κερατσίνι 2-0
Ιωνικός - Ιάλυσος 1-1
Λουτράκι - Ζευγολατιό 1-0
Πέλοπας Κιάτου - Προοδευτική 0-2
Εθνικός - Ασπρόπυργος 4-0
Ρεπό: Ρόδος

7ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Πανθηραϊκός - Ταμυναϊκός 2-0
Θύελλα Ραφήνας - Αιολικός 1-0
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής - Ερμιονίδα 1-0
Χαλκίδα - Ερμής Κιβερίου 3-0
Παναργειακός - Αήττητος Σπάτων 0-0
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

8ος όμιλος (4η αγωνιστική)
O.Φ. Ιεράπετρας - Φωστήρας 0-0
Ατσαλένιος - Α.Ε. Μυλοποτάμου 2-0
Ερμής Ζωνιανών - Ηρόδοτος 2-5
Άγιος Ιερόθεος - Παλαιοχώρα 1-3
Ηλυσιακός - Αιγάλεω 3-0
Ρεπό: Κηφισιά