Βαθμολογία

Τα αποτελέσματα της Κυριακής (8/10) στην Β' ΕΠΣΛ

Δεύτερη αγωνιστική σήμερα (8/20) στο πρωτάθλημα της Β' ΕΠΣΛ με την δραστηριότητα σε 1ο και 3ο όμιλο εκεί που Δόξα Υπέρειας, Ιπποκράτης και Προμηθέας έκαναν το 2/2 στον 1ο όμιλο και ο ΑΣ Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος μαζί με τον Άρη Κουλουρίου από τον 3ο.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα της Κυριακής στην Β' ΕΠΣΛ:

1ος όμιλος

Αναγέννηση Φαρσάλων - Ατρόμητος Βαμβακούς 2-0

Ιπποκράτης - Αναγέννηση Ζαππείου 4-2

Προμηθέας Αε Λάρισας - Ανθούπολη 3-1

Δόξα Ραχούλας - Α.Ε. Μανδρας 2016 0-1

Παναγροτικός Νίκαιας - Άρης Διλόφου 1-1

Δόξα Υπέρειας - Ακαδημία Αχιλλέως 9-2

Α.Ε.Σ Χαραυγή - Ναρθάκι 1-3

Βαθμολογία:

1. Δόξα Υπέρειας 6

2. Ιπποκράτης 6

3. Προμηθέας Αε Λάρισας 6

4. Αναγέννηση Φαρσάλων 4

5. Παναγροτικός Νίκαιας 4

6. Δόξα Ραχούλας 3

7. Ατρόμητος Βαμβακούς 3

8. ΑΕ Μάνδρας 2016 3

9. Ναρθάκι 3

10. Ανθούπολη 1

11. Άρης Διλόφου 1

12. Ακαδημία Αχιλλέως 0

13. Αναγέννηση Ζαππείου 0

14. ΑΕΣ Χαραυγή 0

3η αγωνιστική

Σάββατο 14 Οκτωβρίου

16:00

Αναγέννηση Φαρσάλων - Ιπποκράτης

Ατρόμητος Βαμβακούς - Προμηθέας ΑΕ Λάρισας

Αναγέννηση Ζαππείου - Δόξα Ραχούλας

Ανθούπολη - Παναγροτικός Νίκαιας

Α.Ε. Μανδρας 2016 - Δόξα Υπέρειας

Άρης Διλόφου - Α.Ε.Σ Χαραυγή

Ναρθάκι - Ακαδημία Αχιλλέως

3ος όμιλος

Κεραυνός Παραποτάμου - Προοδευτική Ανάβρας 1-5

Δόξα Ομορφοχωρίου - Α.Σ Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος 0-3

Σ.Σ. Ραψάνης - Αναγέννηση Πουρναρίου 2-1

Θερμαϊκός Στομίου - Αναγέννηση Πυργετού 2016 1-1

Δάφνη Γλαύκης - Πελασγιώτις Λάρισας 1-4

Ολυμπιακός Χειμαδίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης 2-0

Άρης Κουλουρίου - Αστήρ Ν. Περιβολίου 2-0

Βαθμολογία:

1. Α.Σ Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος 6

2. Άρης Κουλουρίου 6

3. Αναγέννηση Πυργετού 2016 4

4. Σ.Σ. Ραψάνης 4

5. Πελασγιώτις Λάρισας 4

6. Αναγέννηση Πουρναρίου 3

7. Αστήρ Ν. Περιβολίου 3

8. Ολυμπιακός Χειμαδίου 3

9. Προοδευτική Ανάβρας 3

10. Θερμαικός Στομίου 2

11. Χείμαρρος Μαρμαρίνης 1

12. Κεραυνός Παραποτάμου 0

13. Δόξα Ομορφοχωρίου 0

14. Δάφνη Γλαύκης -6

3η αγωνιστική

Σάββατο 14 Οκτωβρίου

16:00

Κεραυνός Παραποτάμου - Δόξα Ομορφοχωρίου

Προοδευτική Ανάβρας - Σ.Σ. Ραψάνης

Α.Σ Βορειοηπειρωτών ο Πύρρος - Θερμαϊκός Στομίου

Αναγέννηση Πουρναρίου - Δάφνη Γλαύκης

Αναγέννηση Πυργετού 2016 - Ολυμπιακός Χειμαδίου

Πελασγιώτις Λάρισας - Άρης Κουλουρίου

Αστήρ Ν. Περιβολίου - Χείμαρρος Μαρμαρίνης