Βαθμολογία

Ανακοίνωση ονομάτων υποψηφίων για τη σχολή UEFA C

Την Τρίτη 03.10.2017 και ώρα 20.00 συνεδρίασε η Επιτροπή Επιλογής Υποψηφίων για το UEFA C – όπως αυτή είχε ορισθεί στο Διοικητικό Συμβούλιο της 21.09.2017.

Τα μέλη της Επιτροπής, αφού εξέτασαν όλες τις αιτήσεις, αποφάσισαν ομόφωνα και βάσει της Προκήρυξης επέλεξαν τους 44 υποψήφιους που θα παρακολουθήσουν την εκπαίδευση ενώ στη συνέχεια κατέταξαν και τους επιλαχόντες με σειρά προτεραιότητας.

Οι επιλεχθέντες θα πρέπει να προσκομίσουν τα απαραίτητα δικαιολογητικά στα γραφεία της Ενώσεως (Ανδριανού 12) εντός πέντε (5)  εργάσιμων ημερών από την ημέρα δημοσίευσης, καταληκτική ημερομηνία παραλαβής δικαιολογητικών ορίζεται η Τετάρτη 11.10.2017.

ΕΠΙΛΕΧΘΕΝΤΕΣ ΓΙΑ ΤΟ UEFA C
Α/Α     ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ
    
1     ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
2     ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3     ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
4     ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΙΟΣ
5     ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ
6     ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7     ΒΑΪΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
8     ΒΛΟΥΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
9     ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
10     ΙΛΙΡ ΛΙΛΟΛΛΑΡΙ
11     ΚΑΚΑΖΟΥΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
12     ΚΑΛΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
13     ΚΑΣΤΑΝΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
14     ΚΑΨΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
15     ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
16     ΚΟΥΡΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
17     ΛΙΟΥΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
18     ΛΥΤΡΟΣΥΓΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
19     ΜΑΪΜΟΥΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
20     ΜΑΝΑΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
21     ΜΗΤΡΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
22     ΜΠΑΚΑΡΟΣ ΧΑΡΛΑΜΠΟΣ
23     ΜΠΑΧΤΣΙΒΑΝΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
24     ΜΠΡΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
25     ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
26     ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
27     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
28     ΠΑΡΤΑΛΑΣ ΒΑΪΟΣ
29     ΠΟΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
30     ΡΑΧΩΒΙΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
31     ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
32     ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
33     ΣΚΟΥΠΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
34     ΣΤΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
35     ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
36     ΤΑΥΛΑΡΙΔΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
37     ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
38     ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
39     ΤΡΙΤΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
40     ΤΣΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
41     ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
42     ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
43     ΤΣΙΦΛΙΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
44     ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
    
ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ ΓΙΑ UEFA C
    
1     ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
2     ΒΛΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3     ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4     ΡΑΜΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
5     ΣΦΥΡΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
6     ΞΥΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7     ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
8     ΠΟΥΤΣΙΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
9     ΜΑΚΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
10     ΜΗΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
11     ΜΕΛΕΤΙΑΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ
12     ΚΟΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13     ΧΡΗΣΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
14     ΤΣΙΤΣΙΑΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
15     ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
16     ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
17     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
18     ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
19     ΕΠΙΣΚΟΠΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
20     ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
21     ΝΤΑΜΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
22     ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
23     ΠΑΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
24     ΜΠΑΝΤΕΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
25     ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
26     ΜΠΙΛΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
27     ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
28     ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
29     ΓΚΟΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ
30     ΛΟΥΠΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
31     ΣΧΟΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
32     ΤΣΙΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
33     ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
34     ΤΣΙΡΙΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
35     ΤΣΟΥΑΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
36     ΤΣΟΧΡΑΛΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
37     ΚΟΥΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ