Βαθμολογία

Το πρόγραμμα από την 22η - 26η αγωνιστική της Football League

Ακόμα πέντε αγωνιστικές όρισε σήμερα (15/3) η αρμόδια επιτροπή πρωταθλήματος της Football League και πιο συγκεκριμένα από την 22η αγωνιστική μέχρι και την 26η.

Έτσι οι ομάδες γνωρίζουν το πότε θα παίζουν, δηλαδή τις ημέρες και τις ώρες των αγώνων τους μέχρι το Πάσχα, καθώς η 26η στροφή θα λάβει χώρα την Μεγάλη Τετάρτη 12 Απριλίου.

Οι ομάδες θα παίξουν χωρίς σταματημό καθώς εμβόλιμη θα είναι και η 22η αγωνιστική που θα πραγματοποιηθεί Τετάρτη και Πέμπτη 22, 23 Μαρτίου, ενώ κανονικά θα γίνουν αγώνες και το Σαββατοκύριακο 25, 26 Μαρτίου παρότι υπάρχει η διακοπή τόσο σε Super League, όσο και σε Γ' Εθνική.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων από την 22η αγωνιστική μέχρι και την 26η:

22η αγωνιστική

Τετάρτη 22 Μαρτίου

Πανθρακικός - Καλλονή 0-3 (α.α.)

14:00

Σπάρτη - Κισσαμικός

15:00

Αναγέννηση Καρδίτσας - Αιγινιακός

Παναιγιάλειος - Πανσερραϊκός

Καλλιθέα - Αχαρναϊκός

Άρης - Πανελευσινιακός

Τρίκαλα - Λαμία (ΕΡΤ3)

16:00

Χανιά - ΟΦΗ

Πέμπτη 23 Μαρτίου

15:00

Αγροτικός Αστέρας - Απόλλων Σμύρνης (ΕΡΤ3)

23η αγωνιστική

Σάββατο 25 Μαρτίου

Πανελευσινιακός - Πανθρακικός 3-0 (α.α.)

15:00

Λαμία - Χανιά (ΕΡΤ3)

Κυριακή 26 Μαρτίου

15:00

Απόλλων Σμύρνης - Αιγινιακός

Πανσερραϊκός - Αγροτικός Αστέρας

Αχαρναϊκός - Παναιγιάλειος

Καλλονή - Σπάρτη

ΟΦΗ - Καλλιθέα

Τρίκαλα - Άρης (ΕΡΤ3)

24η αγωνιστική

Πανθρακικός - Τρίκαλα 0-3 (α.α.)

Σάββατο 1 Απριλίου

15:00

Πανσερραϊκός - Απόλλων Σμύρνης (ΕΡΤ3)

Κυριακή 2 Απριλίου

13:00

Αναγέννηση Καρδίτσας - Καλλονή

15:00

Χανιά - Άρης (ΕΡΤ3)

16:00

Αιγινιακός - Κισσαμικός

Αγροτικός Αστέρας - Αχαρναϊκός

Παναιγιάλειος - ΟΦΗ

Σπάρτη - Πανελευσινιακός

Καλλιθέα - Λαμία

25η αγωνιστική

Χανιά - Πανθρακικός 3-0 (α.α.)

Σάββατο 8 Απριλίου

15:00

ΟΦΗ - Αγροτικός Αστέρας (ΕΡΤ3)

Κυριακή 9 Απριλίου

15:00

Λαμία - Παναιγιάλειος (ΕΡΤ3)

16:00

Απόλλων Σμύρνης - Κισσαμικός

Αχαρναϊκός - Πανσερραϊκός

Καλλονή - Αιγινιακός

Πανελευσινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας

Τρίκαλα - Σπάρτη

Άρης - Καλλιθέα

26η αγωνιστική

Μεγάλη Τετάρτη 12 Απριλίου

Καλλιθέα - Πανθρακικός 3-0 (α.α.)

Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης

Κισσαμικός - Καλλονή

Πανσερραϊκός - ΟΦΗ

Αιγινιακός - Πανελευσινιακός

Αγροτικός Αστέρας - Λαμία

Αναγέννηση Καρδίτσας - Τρίκαλα

Παναιγιάλειος - Άρης

Σπάρτη - Χανιά