Βαθμολογία

Οι διαιτητές της 11ης αγωνιστικής της Football League

Γνωστοί έγιναν σήμερα (16/1) από την ΚΕΔ/ΕΠΟ οι διαιτητές των αναμετρήσεων της 11ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Football League, μια αγωνιστική που θα πραγματοποιηθεί εξ ολοκλήρου την Τετάρτη 18 Ιανουαρίου.

Στην σπουδαιότερη αναμέτρηση της αγωνιστικής αυτή στην Ριζούπολη ανάμεσα στον Απόλλωνα Σμύρνης και τον ΟΦΗ διαιτητής ορίστηκε ο Αλέξανδρος Κατσικογιάννης από την ΕΠΣ Ηπείρου, ενώ στο "Κλ. Βικελίδης" και στο παιχνίδι του Άρη με τον Πανσερραϊκό ορίστηκε ο Ευάγγελος Κιοτζένης από την ΕΠΣ Ξάνθης.

Αναλυτικά οι ορισμοί στις αναμετρήσεις της 11ης αγωνιστικής:

Τετάρτη 18 Ιανουαρίου

13:30 Πανελευσινιακός - Καλλονή

Διαιτητής: Γεώργιος Παπαδόπουλος (Αχαΐας)

Βοηθοί: Κωνσταντίνος Σιδέρης (Αχαΐας), Μιχαήλ Κακαφώνης (Αχαΐας)

Τέταρτος διαιτητής: Μιχαήλ Αντιπαριώτης (Ανατολικής Αττικής)

15:00 Απόλλων Σμύρνης - ΟΦΗ (ΕΡΤ2)

Διαιτητής: Αλέξανδρος Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Κωνσταντίνος Κωνστάντιος (Ευβοίας), Μιχαήλ Δημόπουλος (Δυτικής Αττικής)

Τέταρτος διαιτητής: Κωνσταντίνος Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)

15:00 Λαμία - Αχαρναϊκός

Διαιτητής: Άγγελος Ζαραβίνος (Αθηνών)

Βοηθοί: Ιορδάνης Απτόσογλου (Αθηνών), Μιχαήλ Δόσης (Αθηνών)

Τέταρτος διαιτητής: Ευάγγελος Γρατσάνης (Τρικάλων)

15:00 Τρίκαλα - Κισσαμικός

Διαιτητής: Δημήτριος Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Αθανάσιος Παπαδάκης (Ημαθίας), Βασίλειος Τριανταφύλλου (Αιτ/νίας)

Τέταρτος διαιτητής: Βασίλειος Παναγιωτόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)

15:00 Χανιά - Αιγινιακός

Διαιτητής: Χαράλαμπος Σωτηριάδης (Λασιθίου)

Βοηθοί: Νικόλαος Πάγκαλος (Λασιθίου), Δημήτριος Μαυρουδής (Ηρακλείου)

Τέταρτος διαιτητής: Γεώργιος Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

15:00 Πανθρακικός - Αγροτικός Αστέρας

Διαιτητής: Αθανάσιος Σέζος (Κιλκίς)

Βοηθοί: Φώτιος Καμπερίδης (Καβάλας), Εμμανουήλ Μηναδάκης (Καβάλας)

Τέταρτος διαιτητής: Αθανάσιος Δραγούσης (Κιλκίς)

15:00 Καλλιθέα - Αναγέννηση Καρδίτσας

Διαιτητής: Γεώργιος Ζαχαριουδάκης (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Δημήτριος Βερρής (Λέσβου), Γεώργιος Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου)

Τέταρτος διαιτητής: Κωνσταντίνος Περράκης (Αθηνών)

15:00 Σπάρτη - Παναιγιάλειος

Διαιτητής: Δημήτριος Νίκας (Μεσσηνίας)

Βοηθοί: Σοφία Αθανασοπούλου (Μεσσηνίας), Κωνσταντίνος Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας)

Τέταρτος διαιτητής: Νικόλαος Ρατσιάτος (Αργολίδας)

17:00 Άρης - Πανσερραϊκός (ΕΡΤ3)

Διαιτητής: Ευάγγελος Κιοτζένης (Ξάνθης)

Βοηθοί: Χουσεΐν Κούλα (Ξάνθη), Αναστάσιος Χατζημωυσιάδης (Ξάνθης)

Τέταρτος διαιτητής: Σταύρος Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)