Γνωστό έγινε το πλήρες πρόγραμμα της Super League από την 7η μέχρι και την 15η αγωνιστική, μετά το σημερινό (27/9) Δ.Σ. της διοργανώτριας αρχής του πρωταθλήματος.
Ήδη έχετε ενημερωθεί από το athleticlarissa.gr για το πλήρες πρόγραμμα της ΑΕΛ στις αγωνιστικές αυτές, ενώ στο εν λόγω θέμα υπάρχει ολόκληρο το πρόγραμμα μέχρι και την 15η αγωνιστική.
Αξιοσημείωτο από το πρόγραμμα είναι ότι όλα τα ντέρμπι των τεσσάρων θεωρητικά μεγάλων ορίστηκαν ΟΛΑ Κυριακή και πιο συγκεκριμένα Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ την Κυριακή 23/10, ΠΑΟΚ - ΑΕΚ την Κυριακή 30/10, Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός την Κυριακή 6/11, Παναθηναϊκός - ΑΕΚ την Κυριακή 20/11 και Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ την Κυριακή 4/12.
Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα από την 7η μέχρι και την 15η αγωνιστική:
7η Αγωνιστική
Σάββατο 15 Οκτωβρίου
16:00 Παναιτωλικός - Κέρκυρα
18:15 Αστέρας Τρίπολης - Πλατανιάς
20:30 Πανιώνιος - Ολυμπιακός
Κυριακή 16 Οκτωβρίου
16:00 Παναθηναϊκός - Ξάνθη
18:15 Ατρόμητος - Βέροια
18:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Λεβαδειακός
20:30 ΠΑΟΚ - Ηρακλής
Δευτέρα 17 Οκτωβρίου
19:30 ΑΕΛ - ΑΕΚ
8η Αγωνιστική
Σάββατο 22 Οκτωβρίου
16:00 Κέρκυρα - Αστέρας Τρίπολης
18:15 Πλατανιάς - Ξάνθη
20:30 ΑΕΚ - Πανιώνιος
Κυριακή 23 Οκτωβρίου
16:00 Ηρακλής - Ατρόμητος
18:15 ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕΛ
18:15 Λεβαδειακός - Παναιτωλικός
20:30 Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ
Δευτέρα 24 Οκτωβρίου
19:30 Βέροια - Παναθηναϊκός
9η Αγωνιστική
Σάββατο 29 Οκτωβρίου
15:00 ΑΕΛ - Πανιώνιος
17:15 Ξάνθη - Κέρκυρα
19:30 Ατρόμητος - Ολυμπιακός
Κυριακή 30 Οκτωβρίου
15:00 Παναθηναϊκός - Ηρακλής
17:15 Αστέρας Τρίπολης - Λεβαδειακός
17:15 Βέροια - Πλατανιάς
19:30 ΠΑΟΚ - ΑΕΚ
Δευτέρα 31 Οκτωβρίου
19:30 Παναιτωλικός - ΠΑΣ Γιάννινα
10η Αγωνιστική
Σάββατο 5 Νοεμβρίου
15:00 ΠΑΣ Γιάννινα - Αστέρας Τρίπολης
17:15 Λεβαδειακός - Ξάνθη
19:30 ΑΕΚ - Ατρόμητος
Κυριακή 6 Νοεμβρίου
15:00 Πανιώνιος - ΠΑΟΚ
17:15 Κέρκυρα - Βέροια
17:15 Παναιτωλικός - ΑΕΛ
19:30 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός
Δευτέρα 7 Νοεμβρίου
19:30 Ηρακλής - Πλατανιάς
11η Αγωνιστική
Σάββατο 19 Νοεμβρίου
15:00 Ηρακλής - Κέρκυρα
17:15 Βέροια - Λεβαδειακός
19:30 Πλατανιάς - Ολυμπιακός
Κυριακή 20 Νοεμβρίου
15:00 ΑΕΛ - ΠΑΟΚ
17:15 Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός
17:15 Ξάνθη - ΠΑΣ Γιάννινα
19:30 Παναθηναϊκός - ΑΕΚ
Δευτέρα 21 Νοεμβρίου
19:30 Ατρόμητος - Πανιώνιος
12η Αγωνιστική
Σάββατο 26 Νοεμβρίου
15:00 ΠΑΣ Γιάννινα - Βέροια
17:15 Αστέρας Τρίπολης - ΑΕΛ
19:30 ΑΕΚ - Πλατανιάς
Κυριακή 27 Νοεμβρίου
15:00 Ολυμπιακός - Κέρκυρα
17:15 Λεβαδειακός - Ηρακλής
17:15 Παναιτωλικός - Ξάνθη
19:30 Πανιώνιος - Παναθηναϊκός
Δευτέρα 28 Νοεμβρίου
19:30 ΠΑΟΚ - Ατρόμητος
13η Αγωνιστική
Σάββατο 3 Δεκεμβρίου
15:00 Βέροια - Παναιτωλικός
17:15 Πλατανιάς - Πανιώνιος
19:30 Κέρκυρα - ΑΕΚ
Κυριακή 4 Δεκεμβρίου
15:00 Ολυμπιακός - Λεβαδειακός
17:15 ΑΕΛ - Ατρόμητος
17:15 Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης
19:30 Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ
Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου
19:30 Ηρακλής - ΠΑΣ Γιάννινα
14η Αγωνιστική
Σάββατο 10 Δεκεμβρίου
15:00 Αστέρας Τρίπολης - Βέροια
17:15 Ξάνθη - ΑΕΛ
19:30 ΑΕΚ - Λεβαδειακός
Κυριακή 11 Δεκεμβρίου
15:00 Παναιτωλικός - Ηρακλής
17:15 ΠΑΟΚ - Πλατανιάς
17:15 Πανιώνιος - Κέρκυρα
19:30 Ατρόμητος - Παναθηναϊκός
Δευτέρα 12 Δεκεμβρίου
19:30 ΠΑΣ Γιάννινα - Ολυμπιακός
15η Αγωνιστική
Σάββατο 17 Δεκεμβρίου
15:00 Βέροια - Ξάνθη
17:15 Πλατανιάς - Ατρόμητος
19:30 Κέρκυρα - ΠΑΟΚ
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
15:00 Ολυμπιακός - Παναιτωλικός
17:15 Ηρακλής - Αστέρας Τρίπολης
17:15 Λεβαδειακός - Πανιώνιος
19:30 ΑΕΛ - Παναθηναϊκός
Δευτέρα 19 Δεκεμβρίου
19:30 ΑΕΚ - ΠΑΣ Γιάννινα
ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ: ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΗΓΑΝΑΚΟΣ