Όλα από ένα στα Δέντρα

Κεραυνός Δέντρων και Ακαδημία Τυρνάβου ήρθαν ισόπαλοι με σκορ 1-1. Οι φιλοξενούμενοι στο πρώτο ημίχρονο έχασαν πολλές ευκαιρίες με τους Παπαχατζή Γ., Λόζο, Μπάκο Γ. και Φουρκιώτη. Στην επανάληψη ο Μπάκος Γ. είχε δοκάρι στο 65'.

Όμως οι φιλοξενούμενοι θα ανοίξουν το σκορ στο 80' με τον Γκαντή ύστερα από εκτέλεση φάουλ του Γκαντρή. Η απάντησε δεν άργησε να έρθει. Πέντε λεπτά μετά ο Λόζος θα περάσει όποιον βρει και με πλασέ θα κάνει το τελικό 1-1.

Κεραυνός Δέντρων (Φάνης Μπαντραλέξης): Κωστόουλος, Μπάκου, Αγγελής (55' Ρενάτο), Καλέσης Αχ., Τασιούλας, Σκριάας (70' Τσιάτας), Τσούτσος, Γκαντής, Βόραδας (90' Σερδένης), Γκαντρής, Καλέσης Απ.

Ακαδημία Τυρνάβου (Νίκος Κεχαγιάς): Βλιώρας, Τουμάι, Μπάκος Κ, Δασκαλόπουλος, Κόκκας, Παπαχατζής Γ., Βίδρας (46' Ρεβίσιος), Σκουρμπής (80' Παπαδόπουλος), Λόζος (90' Καλούδας), Μπάκος Γ., Φουρκιώτης.

Διαιτητική τριπλέτα: Γιάντσης, Γκανάτσιου Τσακνάκη.