Τρίποντο η Γιάννουλη

Η Δήμητρα Γιάννουλης φιλοξένησε τον Δαμασιακό και νίκησε με σκορ 2-0. Ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο και επέστρεψε στις νίκες. Οι φιλοξενούμενοι μπήκαν καλύτερα και είχαν δύο ευκαιρίες με τον Μουσιάρη Δ. και Τσιάλτα. Όμως στο 38' ο Κοταρέλας θα βρει τον Μακρή για το 1-0.

Στην επανάληψη τώρα ο Τσιάλτα θα χάσει την ευκαιρία να φέρει το ματς στα ίσα. Έτσι ο Κατσαμάκας θα κάνει το 2-0 ύστερα από πάσα του Θώμου στο 88'.

Δήμητρα Γιάννουλης (Βασίλης Μπακογιάννης): Σκούρας, Μπάμπαλης, Καλούσης (80′ Γκουντρουμπής), Εμμανουήλ, Αμπατζίδης, Τζουρτζουκλής (80′ Μηνάς), Θώμος, Μανάκας, Μαντζαφλάρας (55′ Κατσιαμάκας), Κοταρέλας, Μακρής.

Δαμασιακός (Γιώργος Τζαφέρης): Μαστοροδήμος, Καρακάνος, Λέτσιος Κ., Μπακαΐμης (74′ Λέτσιος Στ.), Αυλογιάρης, Μουσιάρης, Τσιάλτας, Γανός, Λούτσος, Λόλας Β., Γεωργαντζιάς.

Διαιτητική τριπλέτα: Γρηγοριάδης, Γκαρέλης, Στάικος.