Εντός έδρας ήττα για Τσαριτσάνη

Την εντός έδρας ήττα γνώρισε ο Οικονόμος Τσαριτσάνης από τον Ρήγα Φεραίο με σκορ 0-2 και σίγουρα η συνέχεια είναι πλέον πολύ δύσκολη. Το σκορ του πρώτου ημιχρόνου ήταν 0-0 με πολύ λίγες ευκαιρίες.

Στην επανάληψη την πρώτη καλή την είχε ο Σενκάι στο 53'. Όμως οι φιλοξενούμενοι σκόραραν δύο φορές στο 60' και 72' και έτσι διαμορφώθηκε το 0-2.

Οικονόμος Τσαριτσάνης (Καλτέκης): Γούπος, Παπαγεωργίου, Μαχαίρας, Κορομηλάς, Παπαδήμος, Καψιώχας(45' Σενκάι), Μπαλής, Βελετάνης, Καμπέρης (70' Τσάτσος), Καραγκούνης (85' Λεβέντης), Γκαμπέτας.

Ρήγας Φεραίος (Λάκης Μπακάλης): Κεφαλάς, Χατζηαθανασίου, Σπαθής, Βουραζέρης, Γούτσιος, Χατζής, Αλεξίου (87' Ρίκκος), Κορέτα, Γεωργατζής, Τσίπη (65' Γκίκα), Σέττος (85' Λάμπρου).

Διαιτητική τριπλέτα: Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας), Παπαδόπουλος (Κοζάνης), Δημόπουλος (Φλώρινας).