Κρίθηκε σε ένα λεπτό

Δόξα Βλαχογιαννίου και Δήμητρα Γιάννουλης μοιράστηκαν τους βαθμούς με το σκορ να είναι 1-1. Τα γκολ μπήκαν μέσα σε ένα λεπτό με την Γιάννουλη να ανοίγει το σκορ στο 80' και στο 81΄ θα έρθει η ισοφάριση.

Και οι δύο ομάδες είχαν ευκαιρίες. Οι γηπεδούχοι με τους Λιόλιο, Κοντοθανάση Δ. και Ζηρδέλη ενώ οι φιλοξενούμενοι είχαν δοκάρι στο 70' με τον Κοταρέλα και μία ευκαιρία με τον Μακρή.

Το 0-1 θα γίνει στο 80' με τον Κοταρέλα να βρίσκει τον Μανάκα και αυτός με το κεφάλι θα σκοράρει αλλά στο επόμενο λεπτό ο Λιόλιος με απευθείας εκτέλεση φάουλ θα κάνει το τελικό 1-1.

Δόξα Βλαχογιαννίου (Νίκος Φακίτσας): Φακίτσας Β., Χαράλαμπος (85' Γεωργούλας), Βάλλας, Σουφχάρας, Ιωαννίδης, Αθανασούλης, Λιόλιος, Κοντοθανάσης Βρ., Ζηρδέλης, Κοντοθανάσης Δ., Κοκόμπελής (60' Κουρουμπίνος).

Δήμητρα Γιάννουλης (Βασίλης Μπακογιάννης): Παναγιωτόπουλος (45' λ.τ. Σκούρας), Μπάκουλης, Γκουτρουμπής, Εμμανουήλ, Αμπατζίδης (85' Μηνάς), Τζουρτζουκλής, Θώμος, Μανάκας, Κοταρέλας, Χατζηγρηγορίου Τ. (55' Κατσαμάκας), Μακρής.

Διαιτητική τριπλέτα: Στεργίου, Παπαδημητρίου, Αρχοντής.