Διπλό στην επανάληψη τα Φάρσαλα

Ο Ατρόμητος Αγ. Αναργύρων φιλοξένησε τον Αχιλλέα Φαρσάλων και ηττήθηκε με σκορ 0-4. Όλα τα γκολ μπήκαν στο δεύτερο ημίχρονο. Στο πρώτο ημίχρονο οι γηπεδούχοι απείλησαν χωρίς αποτέλεσμα με τους Ρουμελιώτη και Σαλγκάμη.

Από την άλλη οι Πλιάγκας και Κομισόπουλος. Το σκορ θα ανοίξει στο 48' ο Μεζίνι με σουτ. Ο Βούλγαρης θα κάνει το 0-2 ύστερα από πάσα του Κουρούμαλου στο 64'. Τέσσερα λεπτά μετά ο Νεμπεγλέρας θα σκοράρει με πλασέ το 0-3. Το τελικό 0-4 θα γίνει με την απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κουρούμαλου στο 80' ενώ ο Νεμπεγλέρας είχε δοκάρι στο 85'.

Ατρόμητοι Αγ. Αναργύρων (Δημήτρης Δανιλούλης): Παυλόπουλος, Τσιφλίζογλου, Καλφούτζος, Μπακαρτζής, Βιλανάκης Γ., Μούμος (70' Τίγκα), Ρουμελιώτης, Μιτρακούλης (60' Βίλης), Σαλγκάμης, Βαμάι (81' Αντωνόπουλος), Βιλανάκης Μ.

Αχιλλέας Φαρσάλων (Τάκης Παραφέστας): Ντικούδης, Κακαζούκας, Καραμπούζης, Οικονόμου, Τσανάκας, Κομισόπουλος, Μεζίνι (68' Τλούπας), Πλιάγκας (59' Βούλγαρης), Νεμπεγλέρας, Ζαγκανάς (72' Λύτρα), Κουρούμαλος.

Διαιτητική τριπλέτα: Βλιώρας, Διαμάντης, Δήμου.