Εύκολη νίκη για τους Ατρόμητους

Οι Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας είχαν εύκολο απόγευμα αφού νίκησαν την Ένωσις Μελιάς με σκορ 4-0. Ο Τσιακούλης θα ανοίξει το σκορ στο 22' ενώ ο Κωστούλας θα κάνει το 2-0 στο 35' που θα ήταν και σκορ ημιχρόνου.

Στην επανάληψη ο Ζιάκας θα κερδίσει πέναλτι θα το αναλάβει ο ίδιος και θα κάνει το 3-0.Οι φιλοξενούμενοι έχασαν ευκαιρίες να μειώσουν με τον Κυριακόπουλο και τον Αγγελακόπουλο. Όμως στο 78' ο Κωστούλας θα κάνει το τελικό 4-0.Ευκαιρίες για τους γηπεδούχους είχαν οι Γερακίνης, Τσανάκας και Τόπης.

Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας (Θοδωρής Βουτυρίτσας): Στεφούδης, Χατζής (69΄Κουτσιανικούλης), Μάρης, Τσιάκουλης, Τσιρογιάννης, Βουτυρίτσας, Τσανάκας (57΄ Πρασάς), Κωστούλας, Ζιάκας, Τόπης (62΄Γερακίνης), Πινακάς.

Ένωσις Μελίας (Ηλίας Αράπης): Τζήμας, Αγγελακόπουλος, Αντωνόπουλος (61΄Μπακάλης), Γαρυφαλλόπουλος, Παπαγωργίου, Αθανασίου, Κωσταρέλας, Μπάγιας, Χασιώτης, Κατσίκης, Κυριακόπουλος (58΄Νταλαμπύρας).

Διαιτητική τριπλέτα: Διαμαντής, Τσακνάκης, Αρχοντής.