Καθάρισε στο δεύτερο ο Μαλάκος

Ο Αετός Αμυγδαλέας νίκησε με 0-2 εκτός έδρας τους Ατρόμητους Αγ. Αναργύρων. Και τα δύο γκολ τα έβαλε ο Μαλάκος στην επανάληψη. Στο πρώτο ημίχρονο δεν είχαμε κάτι το αξιοσημείωτο.

Στην επανάληψη οι φιλοξενούμενοι πέρασαν μπροστά στο σκορ. Στο 55' συγκεκριμένα θα γίνει το 0-1 από τον Μαλάκο ενώ ο ίδιος θα κάνει το τελικό 0-2 στο 75' ενώ είχαν ευκαιρίες οι Καφούσιας, Ανδριανόπουλος, Κυριάκος. Απο την άλλη ο Αντωνόπουλος είχε μια καλή ευκαιρία στο 87'.

Ατρόμητος Αγίων Αναργύρων (Δημήτρης Δανιλούλης): Παυλόπουλος, Μητρακούλης (75′ Σαλγκάμης), Βίλλης (85′ Αντωνόπουλος), Μπακαρτζής, Τσιφλίζογλου, Βιλανάκης Γ., Μούμος, Ρουμελιώτης, Ραμάι, Καλφούντζος, Βιλανάκης Μ.

Αετός Αμυγδαλέας (Γιάννης Αλεξούλης): Κιόρογλου, Ανδριανόπουλος, Ευαγγελούλης, Καφές, Πρίφτης, Σιούτας, Πολύζος, Πάσιος (55′ Μαυρουδής Ι.), Μαλάκος, Κυριάκος, Καφούσιας (70′ Χατζηϊωαννίδης).

Διαιτητική τριπλέτα: Καραγιάννης, Καραμπούλας, Δεληγιάννη Αλ.