Άνετο διπλό για τους Ατρόμητους/Θύελλα

Την νίκη εκτός έδρας πήραν οι Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας στο Ομορφοχώρι απέναντι στην τοπική Δόξα. Οι φιλοξενούμενοι "κλείδωσαν" απο το πρώτο την νίκη.

Μόλις στο 3ο λεπτό ο Νταφόπουλος θα ανοίξει το σκορ. Στο 24' ο Κωστούλας θα κάνει το 0-2 ενώ το 0-3 θα γίνει δέκα λεπτά μετά από το εύστοχο πέναλτι του Ζιάκα ο οποίος το κέρδισε κιόλας.

Στην επανάληψη ο Κωστούλας θα κάνει δύο τα τέρματά του και τέσσερα της ομάδας του.Συγκεκριμένα στο 48' θα κάνει το τελικό 0-4.

Δόξα Ομορφοχωρίου (Μανώλης Γαραζανάκης): Παναγιώτου, Τσιόγκας, Σπυρόπουλος (15′ Μπιζιώτας), Γκαμπέτας (46′ λ.τ. Κωσταρέλος Δ.), Κανάκης, Ροδίτης, Ασίκογλου, Κωσταρέλος Δ., Τζαλαμπύρας, Φούκης, Τσάτος (25′ Πετρίκης).

Ατρόμητοι/Θύελλα Λάρισας (Θοδωρής Βουτυρίτσας): Στεφούδης, Μάρης, Τσιάκουλης, Κοντομάνος (60′ Πρασσάς), Γερακίνης (55′ Πινακάς), Τόπης, Βουτυρίτσας, Νταφόπουλος (68′ Κουτσιανικούλης), Κωστούλας, Ζιάκας, Χατζής.

Διαιτητική τριπλέτα: Τσιτσιρίκας, Νάκας, Τάνας.