«Ατρόμητη» νίκη

Ο Ατρόμητος Βαμβακούς φιλοξένησε το Ναρθάκι και κέρδισε με σκορ 2-0. Και τα δύο γκολ μπήκαν στην επανάληψη.  Με την συμπλήρωση μιας ώρας παιχνιδίου ο Βόπας θα κάνει το 1-0.

Στο 65' ο Γκούλτσος θα χάσει μια καλή ευκαιρία ενώ ο Θάνος στο 75' είχε δοκάρι. Στο 65' όμως έγινε το τελικό 2-0 αοπ τον Αζά. Να αναφέρουμε ότι οι φιλοξενούμενοι διαμαρτύρονται για ένα πέναλτι που δεν δόθηκσε σε χέρι αμυντικού στο 90' ενώ η γηπεδούχοι για δικό τους πέναλτι στο πρώτο ημίχρονο σε ανατροπή του Ξυνόγαλου.

Ατρόμητος Βαμβακούς (Χρήστος Ανδρεόπουλος): Μητσόπουλος, Αρσενόπουλος, Μαργαριτόπουλος Ν., Βότσης, Θανόπουλος (46′ Γκόβαρης), Κατσανάκης, Φλώρος, Μακρής, Τσούλης, Ξυνογαλάς (70′ Αζάς), Βόπης (82′ Πέτσας).

Ναρθάκι: Αποστολάκος, Βαρελάς, Λελετζής, Ραπτοτάσιος, Γκουλούτσος, Καπετάνος Χ. (60' Μανταλιάς), Γιανντσίδης (30' λ.τ Θάνος), Μπούσιας, Παπανικολάου (80' Παλαμίδας), Πουρνάρας, Παπαθανασίου.

Διαιτητική τριπλέτα: Γρηγοράδης, Σούλης, Διαμάντης.