Νίκη στην επανάληψη το Βλαχογιάννι

Η Δόξα Βλαχογιαννίου νίκησε με δύο γκολ στο δεύτερο ημίχρονο τον Ατρόμητο Αγ. Αναργύρων. Στο πρώτο ημίχρονο οι γηπεδούχοι είχαν δοκάρι στο 15' από τον Κορομπίνο ενώ οι φιλοξενούμενοι απείλησαν με τους Βιλανάκη Μ. και Γαδιτσάκη.

Στην επανάληψη οι γηπεδούχοι θα ανοίξουν το σκορ. Συγκεκριμένα στο 81' με το σουτ του Ιωαννίδη θα γίνει το 1-0. Οι φιλοξενούμενοι αμέσως μετά είχαν την ευκαιρία να φέρουν το ματς στα ίσα αλλά ο Μητρακούλης θα χάσει το τετ-α-τετ. Το τελικό 2-0 θα γίνει στο 90' με τον Κοτοθανάση Δ. να κάνει μια ωραία ατομική ενέργεια και με πλασέ να σκοράρει.

Δόξα Βλαχογιαννίου (Νίκος Φακίτσας): Χαλκιάς, Βάλλας, Αθανασούλης, Σουφχάρας, Ιωαννίδης, Κοντοθανάσης Δ., Λιόλιος, Κορομπίνος (88' Χαράλαμπος), Κοκόμπελης, Πατσιωτός (85' Μήσιος Δ.), Ζηρδέλης (68' Μήσιος Ν.).

Ατρόμητος Αγ. Αναργύρων (Μάκης Αλεξούδης): Παυλόπουλος, Μιτρακούλης (85' Τσιάρας), Βίλης, Βιλανάκης Γ., Μπακαρτζής, Μούμος, Ευαγγέλου, Γαδιτσάκης, Βιλανάκης Μ., Ρουμελιώτης, Αντωνόπουλος (75' Τζιμουλάρι).

Διαιτητική τριπλέτα: Κορέστης, Δήμου, Τέγος Αγγ.