Εύκολα το Στόμιο

Ο Θερμαϊκός Στομίου φιλοξένησε και κέρδισε τον Χείμαρο Μαρμαρίνηςμε σκορ 4-1. Το σκορ άνοιξέ ο Λιάκος στο στο 20' ενώ το 2-0 που ήταν και σκορ ημιχρόνου θα γίνει στο 40' απο τον Βλούχο.

Στο 5ο λεπτό της επανάληψης ο Σινάνι θα κάνει το 3-0 και το 4-0 θα γίνει απο τον Θεοδώρου στο 65'. Το μόνο που κατάφεραν να κάνουν οι φιλοξενούμενοι είναι να μειώσουν σε 4-1 με το δυνατό σουτ του Περδικούλη στο 80'

Θερμαϊκός Στομίου (Κώστας Αλβανός):Φωτίου, Θεοδώρου, Μηλωνάς,Ταπατάς, Πολύζος, Οικονόμου (70' Σελίν), Λιάκος (60' Καρέτζος), Χατζηλιώντας, Τσιάρας, Σινάνι, Βλούχος (60' Χλωρός).

Χείμαρος Μαρμαρινής: Γκρούσας, Μάρκου, Μιχαλόπουλος, Μεσινιάτης, Αγγέλης, Μπατσογιάννης, Περδικούλης, Τριανταφύλλου (55' Νάστος Γ.), Καρβούνης, Μπικάκης.

Διαιτητική τριπλετα: Σουλιλωτης, Τέγος Αθ., Τζιμούτρος.